Kochasz notesy kostki, ale masz dość niezbyt wyszukanych plastikowych pojemników, w których zazwyczaj są one przechowywane? Szukasz eleganckiego gadżetu firmowego dla pracowników i kontrahentów? Rozwiązaniem, które z pewnością przypadnie Ci do gustu, są notesy w ozdobnym kartoniku Grupy FKD. Niewielkie, estetyczne i do tego z powierzchnią reklamową do wykorzystania. Jakie jeszcze zalety kryje nasz bestseller?

Notesy kostki to klasyczne wyposażenie każdego biura. Dlaczego? Niewielkie rozmiary karteczek sprawiają, że są one idealnym rozwiązaniem na krótkie notatki. Przeważnie oferowane są one w plastikowych pojemnikach, które nie dość, że nie zachwycają designem, to jeszcze z czasem matowieją, pękają lub straszą porysowaną powierzchnią. Alternatywą dla miłośników notesów kostek są nasze pudełka z karteczkami, czyli notesy kostki zamknięte w eleganckim pudełeczku kartonowym. Co warto wiedzieć o tym produkcie?

Pudełko z niespodzianką

W naszej ofercie posiadamy trzy modele notesów kostek w kartoniku. Wszystkie mieszczą w środku notes z karteczkami z papieru offsetowego o gramaturze 80 g/m² o tych samych wymiarach, czyli o 95 x 95 mm. Różnią się one natomiast wysokością samego pudełka oraz liczbą kartek wewnątrz. W Grupie FKD oferujemy więc notes w kartoniku z 300 kartkami, notes w kartoniku z 470 kartkami oraz notes w kartoniku z 700 karteczkami. Wysokość pudełeczka kartonowego, w którym schowany jest notes kostka, wynosi kolejno – 33 mm, 50 mm i 75 mm.

Najlepsza reklama firmy

Każdy z modeli notesów w kartoniku z naszej oferty stanowić może doskonały gadżet firmowy np. na targi branżowe czy dni otwarte lub prezent dla pracowników i kontrahentów. Zarówno kartki notesu, jak również ścianki i wieczko pudełka kartonowego mogą być bowiem zadrukowane indywidualnym, czyli stworzonym zgodnie z Twoją wizją, projektem. Chcesz zamieścić na pudełku i kartkach notesu w kartoniku logo swojej firmy, hasło reklamowe czy adres siedziby? Nie ma problemu – wydrukujemy je dla Ciebie, uszlachetniając na życzenie wybiórczym lakierem UV oraz folią błyszczącą lub matową.

W nietypowym kształcie

Niecodziennym rozwiązaniem, które sprawia, że nasze notesy w kartonikach są wyjątkowe, jest zastosowanie standardowej lub wycinanej zgodnie z wizją klienta „główki” pudełka. Po rozłożeniu służy ona jako wieczko do zamykania pudełka, ale jest też miniaturowym standem reklamowym z łatwym dostępem do karteczek notesu. Z boku pudełka znajduje się specjalne wycięcie na palec, dzięki któremu z łatwością można wyciągnąć karteczki. „Główkę” pudełka można wyciąć w dowolnym kształcie, zgodnie z wizją klienta, uzyskując ciekawy gadżet reklamowy.

Trzy w jednym

Nasze pudełka z notesem, czyli notesy w kartoniku, pełnią trzy funkcje. Mogą być traktowane po prostu jako notes kostka, na którego kartkach notuje się krótkie informacje. Pełnią one także rolę nośnika reklamy firmy, czyli gotowego do postawienia na biurku standu reklamowego. To jednak nie wszystko! Jeżeli zdecydujesz się na kartoniku skrywającym notes nadrukować kalendarium, zyskasz dodatkowo kalendarz firmowy. To nie mrzonka – notes, reklama i kalendarz firmowy w jednym zyskasz, decydując się na notesy w kartoniku Grupy FKD.

Chcesz zamówić notesy w kartoniku dla Twojej firmy? Może wolisz najpierw skonsultować się z naszymi specjalistami, aby ustalić preferowany przez Ciebie wygląd pudełka i kartek notesu? Skontaktuj się z nami!

Patryk Rękoś
kom. +48 600 30 30 70
tel. +48 61 662 57 88
e-mail: p.rekos@fkd.pl