Działamy już ponad 30 lat w branży poligraficznej. Przez ten czas zmieniły się nie tylko technologia druku czy trendy w projektowaniu graficznym, ale przede wszystkim oczekiwania klientów wobec obsługi zamówień. Ma być szybko, bezproblemowo i przyjemnie, a do tego… bez wychodzenia z biura. Czy to możliwe? Oczywiście – zapraszamy na naszą nową stronę internetową.

Czym wyróżnia się najświeższa odsłona serwisu internetowego Grupy FKD? Na pewno przejrzystym intuicyjnym układem, dzięki któremu bez problemu i w krótkim czasie znajdziesz informacje, których poszukujesz.

Uwagę przyciąga również jasny, nowoczesny projekt graficzny, którego sercem jest slider, czyli karuzela zdjęć przedstawiających produkty z naszej oferty. Co ważne, wszystkie fotografie odwzorowują rzeczywisty wygląd naszego asortymentu.

Same zdjęcia to jednak za mało, by podjąć decyzję o zakupie. Z tego względu na fkd.pl obok profesjonalnych fotografii znajdziesz ponad 100 napisanych zrozumiałym językiem opisów dostępnych u nas produktów.

Dużym ułatwieniem dla osób przygotowujących projekty graficzne jest łatwa w obsłudze makieta przedstawiająca obowiązujące w konkretnym produkcie parametry takie jak wielkość, miejsca zagięcia czy obszar pola zadruku oraz spady.

Czy może być jeszcze łatwiej? Zdecydowanie tak – przy każdym produkcie możliwe jest intuicyjne skonfigurowanie produktu, tj. jego parametrów technicznych, sposobu pakowania czy nakładu. W tym miejscu możliwe jest również wgranie plików oraz zamieszczenie uwag do zapytania ofertowego.

Specjalne zapytania wymagają indywidualnego podejścia, dlatego gdy potrzebujesz porady czy wyceny, możesz wysłać nam zapytanie przez formularz kontaktowy. Nawet się nie obejrzysz, a już otrzymasz odpowiedź z naszego działu handlowego.

Na koniec wisienka na torcie, a właściwie garść wisienek. Wchodząc na fkd.pl, nie musisz przeszukiwać tysiąca zakładek, by dowiedzieć się, które produkty nasi klienci upodobali sobie najbardziej. Wystarczy przewinąć główną stronę, by zobaczyć galerię naszych bestsellerów, a także obowiązuje aktualnie promocje oraz nowości z oferty.