Szukasz kalendarza ściennego, który oprócz standardowych informacji zawierałby wykaz świąt przypadających w krajach Unii Europejskiej? Zobacz naszą propozycję: dwa rodzaje ściennych kalendarzy czterodzielnych idealnych do planowania dla firm, które zajmują się transportem i logistyką. Jakie zalety ma nasz kalendarz 2020 ze świętami unijnymi?

Szeroka perspektywa planowania

Teraz możesz planować w systemie czteromiesięcznym. Kalendaria ze świętami unijnymi przedstawiają miesiąc poprzedni, bieżący i dwa kolejne. Ważne wydarzenia zobaczysz więc już z dwumiesięcznym wyprzedzeniem. To rozwiązanie przyda się szczególnie w firmach transportowych, logistycznych i spedycyjnych. Jeden rzut oka na kalendarz 2020 ze świętami wystarczy, by sprawdzić, kiedy w krajach Unii Europejskiej wypadają dni wolne od pracy. To ogromne ułatwienie w planowaniu tras!

Teraz nic Cię nie zaskoczy

Nasz czterodzielny kalendarz 2020 ze świętami unijnymi dostępny jest w dwóch wersjach: wersja z płaską główką jest bardziej ekonomiczna, natomiast wersja z główką wypukłą (kaszerowaną), ze względu na ciekawszą formę, cieszy się większą popularnością. Jej górną część o wymiarach 310 x 210 mm uszlachetniamy folią błyszczącą lub na życzenie matową i lakierem punktowym UV. W obu wersjach znajdują się ruchome okienka, które służą do oznaczania bieżącej daty. Istotną zaletą kalendarza jest jego duży format i przejrzysty design. Każde kalendarium ma wymiar 296 x 135 mm i jest drukowane na papierze offsetowym 80 g. Czytelność i prosta forma sprawią, że nic Ci nie umknie, a daty z zaznaczonymi świętami oraz ponumerowane tygodnie będą doskonale widoczne na pierwszy rzut oka. Miesiące i dni wydrukowane są w trzech językach.

Miejsce na Twoją reklamę

Czterodzielny kalendarz ze świętami 2020 ze względu na swój duży format (310 x 868 mm) stanowi sporą powierzchnię reklamową. Zarówno główka, jak i podkład zadrukowane są według indywidualnego projektu klienta. Taki kalendarz doskonale sprawdzi się także jako prezent. Niewątpliwą zaletę stanowi solidna jakość jego wykonania i wytrzymałość. Drukujemy go na kartonie 300 g, by mógł służyć Tobie i Twoim pracownikom przez cały rok.

Kalendarz wysyłamy zbiorczo lub pojedynczo w woreczkach foliowych, na życzenie klienta możemy zapakować go w elegancką kopertę papierową lub kartonową, także z nadrukiem firmowym.

Kontakt

Chcesz zamówić kalendarz 2020 ze świętami unijnymi? A może chciałbyś, żebyśmy przygotowali dla Ciebie inny model kalendarza z wydrukowanymi świętami w Unii Europejskiej? Dopasujemy się do Twoich potrzeb. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym specjalistą lub wyślesz nam zapytanie ofertowe. Odpowiedź otrzymasz w 24 godziny.

Skontaktuj się z nami!

Patryk Rękoś
kom. +48 600 30 30 70
tel. +48 61 662 57 88
e-mail: p.rekos@fkd.pl