Kalendarze

Skuteczna reklama przez cały rok? Tak, to możliwe dzięki kalendarzom z nadrukiem, które zamówisz w naszej firmie. Dzięki nim Twoja reklama, firmowe logo czy oryginalna grafika będzie w widocznym miejscu przez 365 dni w roku. Wydrukujemy dla Ciebie kalendarz reklamowy według Twojego indywidualnego projektu lub zaproponujemy gotowe rozwiązania.

Jaki kalendarz będzie najlepszą reklamą? Wybór jest naprawdę duży, zależy od zastosowania, funkcji i sposobu użytkowania. Kalendarz może być zarówno firmowym gadżetem, świetnym prezentem, jak i profesjonalnym wyposażeniem biura.

Do wyboru masz klasyczne kalendarze do powieszenia na ścianie, a także nowoczesne planery i wygodne terminarze, które świetnie prezentują się na biurku. Nasze najmniejsze produkty zmieszczą się nawet w portfelu lub kieszeni.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, w której znajdziesz popularne kalendarze ścienne jednodzielne i trójdzielne, planszowe oraz broszurowe. Na biurko polecamy wersję stojące również z możliwością dołączenia notesów lub klasyczny biuwar.

Kalendarze ułatwiają planowanie i organizowanie pracy, a poza tym mogą być świetnym gadżetem. Kalendarze z magnesem ozdobią niejedną ścianę czy metalowe drzwi. Natomiast miłośnikom minimalizmu polecamy nasze najmniejsze kalendarze listkowe wielkości wizytówki.

Na wszystkich produkowanych przez nas kalendarzach wykonujemy indywidualny nadruk i możemy go wzbogacić folią błyszczącą lub matową. Wybrane miejsca warto pokryć lakierem punktowym UV, aby wyeksponować np. firmowe logo. Gotowe kalendarze pora ładnie zapakować. Proponujemy opakowania zbiorcze lub pojedyncze koperty papierowe i kartonowe. Na nich również możemy nadrukować Twój projekt. Pełną ofertę kalendarzy i akcesoriów znajdziesz w zakładce Kalendarze.