Kalendarze

Kalendarze to nie tylko narzędzia do planowania czasu i zaznaczania dat. Jako producent kalendarzy dla firm drukujemy głównie produkty według indywidualnych projektów, które są doskonałymi nośnikami reklamy.


W naszej ofercie znajdziesz zarówno klasyczne, jak i bardziej nowoczesne planery i terminarze. Możesz wybrać kalendarze do zawieszenia na ścianie, do położenia na biurku czy najmniejsze, które zmieszczą się w kieszeni czy portfelu. Są wśród nich kalendarze wieloplanszowe lub składające się tylko z jednej karty.

Wśród kalendarzy ściennych znajdziesz popularne modele jednodzielne i trójdzielne. Na ścianie doskonale prezentują się także kalendarze planszowe przypominające plakaty reklamowe. Ciekawym wyborem są kalendarze broszurowe, które dzięki dużej objętości i zeszytowym rozmiarom nadają się do prezentacji firmy czy katalogu produktów.

Na biurko możesz wybrać tradycyjne stojące kalendarze lub wersje z notesami. Taki praktyczny gadżet świetnie sprawdza się jako firmowy upominek. Sporo klientów wybiera także klasyczny biuwar, czyli planer biurkowy jako swój firmowy kalendarz. Ułatwia on planowanie i organizowanie pracy.

Coraz popularniejsze stają się także kalendarze reklamowe z magnesem, które można przyczepić do dowolnej metalowej powierzchni, np. drzwi czy lodówki. Proponujemy model z klasyczną górą lub wycinaną według indywidualnego projektu.

Nasze najmniejsze produkty to kalendarze listkowe. Wielkością przypominają wizytówkę i poza funkcją kalendarza są dobrym nośnikiem reklamy. Kalendarz kieszonkowy i portfelowy zajmują bardzo mało miejsce i zawsze można je mieć pod ręką.

Produkowane przez nas kalendarze z nadrukiem są wykonane z wysokiej jakości papieru o różnych gramaturach. Nadruk można uszlachetnić folią błyszczącą lub matową. Kalendarze z logo firmy warto wyeksponować, stosując lakier punktowy UV. Poza drukowaniem kalendarzy oferujemy również ich opakowanie. Wysyłamy je zbiorczo lub pojedynczo w termofolii. Proponujemy także pakowanie po jednej sztuce w dopasowanych kopertach papierowych lub kartonowych z nadrukiem lub bez.

zobacz więcej