Kalendarze biurkowe

Biurko to idealne miejsce na postawienie kalendarza. Wystarczy jeden rzut oka, aby sprawdzić bieżący dzień, zobaczyć aktualne spotkanie czy ważne daty. Kalendarze biurkowe, w zależności od formatu, zajmują niewiele miejsca, a przy tym doskonale prezentują się w przestrzeni biurowej.

W naszej kolekcji znajdziesz zarówno ekonomiczne, niewielkich rozmiarów kalendarze biurkowe, jak i większe, luksusowe modele, które doskonale zaprezentują ofertę Twojej firmy.

Wszystkie kalendarze stojące wykonane są z kartonu 300 g, dzięki czemu po złożeniu łatwo jest postawić je na biurku czy firmowym stole. Poza wielkością, duże i małe kalendarze różnią się także ilością kart z kalendarium.

Możesz wybrać najtańsze i najmniejsze kalendarze biurkowe, gdzie kalendarium na cały rok nadrukowane jest bezpośrednio na podkładzie. Kalendarze biurkowe w wersji plus mają 12 osobnych odrywanych kart z kalendarium miesięcznym. Można na nich zaznaczać daty, a nawet robić drobne notatki.

Jeśli zależy Ci na większej ilości miejsca na zadruk firmowych materiałów, zobacz nasze kalendarze wielostronicowe. Każdy miesiąc jest wtedy nadrukowany na osobnej stronie – tym samym każda strona to osobny projekt. Dzięki temu kalendarz może stać się niemalże katalogiem firmowym prezentującym produkty czy usługi firmy. Kalendarze wielostronicowe o największej objętości mają dodatkową kartę tytułową.

Z kolei stojący biurkowy kalendarz terminarz pozwala na planowanie całego tygodnia. Na każdej stronie masz widok siedmiu dni i sporo miejsca na wpisywanie spotkań czy ważnych notatek.

Na każdym kalendarzu biurkowym możesz nadrukować indywidulany projekt graficzny. Dodatkowo wzbogacisz go folią błyszczącą lub matową. Wybrane miejsca czy elementy projektu wyeksponujesz, wybierając lakier punktowy UV.

W przypadku kalendarzy wielostronicowych i terminarza poza indywidualnym projektem graficznym możesz dobrać także spiralę w jednym z 8 różnych kolorów. To właśnie ona łączy karty kalendarium z podkładem kalendarza i pozwala na przekładanie kart.

Wszystkie kalendarze biurkowe pakujemy złożone zbiorczo lub pojedynczo w termofolii. Jeśli chcesz, aby stały się oryginalnym i wyjątkowym gadżetem firmowym czy upominkiem, możesz je zapakować w idealnie dopasowane koperty papierowe lub kartonowe. Znajdziesz je także w naszej ofercie z nadrukiem i bez.