Kalendarze broszurowe

Wyświetlanie jednego wyniku

Kalendarze broszurowe to praktyczne i ekonomiczne kalendarze w formie zeszytu do zawieszenia na ścianę. Do dyspozycji masz 24 strony, które możesz zadrukować własnym projektem. Dzięki temu zaprezentujesz firmę, stworzysz katalog produktów, a jednocześnie przygotujesz planer do prowadzenia kalendarza spotkań. Dodatkową zaletą tego typu kalendarza ściennego jest jego ekonomiczna wysyłka – idealnie mieści się w standardowej kopercie.
W naszej ofercie znajdziesz dwa kalendarze broszurowe różniące się formatami. Mniejszy ma wymiary 210 x 297 mm, większy produkowany jest w formacie 297 x 420 mm. Oba mają taką samą objętość 24 stron kalendarium i 4 strony okładki. Wnętrze wykonane jest z papieru kredowego 150 g. Do produkcji okładki użyliśmy nieco grubszego papieru kredowego 200 g. W oprawie zeszytowej znajdziesz gotową dziurkę do zawieszenia kalendarza na ścianie.

Wszystkie strony kalendarza możesz zaprojektować według własnego uznania. Jego duża objętość i zeszytowy format pozwalają na stworzenie ciekawej prezentacji firmy, katalogu produktów czy interesującej reklamy. Dla uzyskania lepszego efektu druk można wzbogacić folią błyszczącą lub matową. Wybrane elementy wyróżnisz, wybierając lakier punktowy UV.

Kalendarze zeszytowe mogą być pakowane zbiorczo lub pojedynczo. Jeśli chcesz je wysyłać jako gadżety reklamowe, polecamy papierowe koperty z możliwością nadruku. W zależności od formatu kalendarza możesz wybrać kopertę papierową C5 lub kopertę papierową C4.