Kalendarze czterodzielne

Kalendarze czterodzielne to nowość w naszej ofercie. Szczególnie polecamy je tym, dla których planowanie to podstawa pracy. Widoczne naraz cztery miesiące (poprzedni, bieżący i dwa kolejne) znacznie ułatwiają to zadanie. Ten typ kalendarza zaprojektowany jest podobnie jak kalendarz trójdzielny i dodatkowo rozbudowany o widok kalendarium z dodatkowym miesiącem. Pozwala to całym firmom czy pojedynczym działom z większym wyprzedzeniem planować swoją pracę.

Ścienny kalendarz czterodzielny jest także świetnym nośnikiem reklamy. Górna część, czyli główka w całości przeznaczona jest na indywidualny projekt graficzny. Miejsca na zadruk jest naprawdę sporo, bo format tej części to 310 x 210 mm. Główka standardowo pokrywana jest błyszczącą folią, opcjonalnie możemy ją uszlachetnić folią matową, a także lakierem punktowym UV.

Każdy z czterech kompletów kalendarium składa się z 12 kart w układzie miesięcznym. W ofercie posiadamy również kalendaria ze  świętami w Unii Europejskiej. Zaznaczanie aktualnej daty ułatwia przesuwane okienko. Podkład, do którego przyklejone są kartki z kalendarium, ma wymiary 310 x 693 mm. Wykonany jest z solidnego papieru kartonowego 300 g.

Kalendarze czterodzielne pakujemy zbiorczo lub pojedynczo w termofolii. Jeśli chcesz zapakować je elegancko na przykład jako prezent lub gadżet, polecamy dopasowane to tych kalendarzy kopertykartonową lub papierową.