Kalendarze jednodzielne

Idealne do powieszenia na ścianę i zaprezentowania własnego projektu graficznego. Kalendarze jednodzielne wyróżniają się przejrzystym i czytelnym kalendarium na każdy miesiąc na osobnej karcie. Podkład wykonany jest z solidnego kartonu 300 g. Możesz go zadrukować dowolnym projektem, na którym świetnie wyeksponujesz interesujące elementy, jak logo firmy czy marki, grafiki i zdjęcia. Całość proponujemy uszlachetnić folią matową lub błyszczącą. Dodatkowo lakier punktowy UV podkreśli wybrane elementy projektu.
Karty z kalendarium zaprojektowane są przez nas i wydrukowane na papierze offsetowym 80 g. Każda z 12 stron zawiera duże kalendarium miesięczne, mniejszy widok na poprzedni i następny miesiąc oraz czytelną numerację tygodni. Nazwy miesięcy i dni są w trzech językach: polskim, niemieckim i angielskim. Przy każdym dniu znajdziesz także aktualne imieniny. Bieżący dzień tygodnia możesz zaznaczyć przesuwnym okienkiem z czerwonym nadrukiem.

Kalendarze ścienne jednodzielne dostępne są w dwóch różnych formatach. Mogą być dostarczone w opakowaniach zbiorczych lub włożone pojedynczo do idealnie dopasowanych kopert kartonowych. Kalendarze jednodzielne składają się na raz, wzdłuż perforowanej linii oddzielającej górę od części z kalendarium.