Kalendarze listkowe

Kalendarze listkowe to najmniejsze z dostępnych w naszej ofercie kalendarzy. Znajdziesz tutaj niewielkich rozmiarów praktyczne kalendarze portfelowe, kieszonkowe i składane. Jedna strona zazwyczaj w całości przeznaczona jest na zadruk indywidualnym projektem reklamowym. Z kolei na drugiej znajduje się czytelne, roczne kalendarium.
Te niewielkie kalendarzyki formą przypominają firmowe wizytówki. Są przy tym doskonałym i praktycznym nośnikiem reklamy. Kieszonkowy rozmiar sprawia, że można je zawsze mieć przy sobie. Zmieszczą się w kieszeni, torebce, portfelu czy etui na dokumenty.

Do produkcji tego typu kalendarzy wybraliśmy gruby i trwały papier kredowy 350 g. Wszystkie narożniki zostały zaokrąglone. Nadrukowany projekt graficzny może być wykończony folią błyszczącą lub matową. Dodatkowo oryginalnym sposobem wyeksponowania wybranych elementów jest pokrycie ich lakierem punktowym UV. Dzięki temu możesz wyróżnić logo i nazwę swojej firmy lub podkreślić inne szczegóły projektu.

Kalendarz portfelowy i kieszonkowy różnią się formatem. Natomiast kalendarz składany jest nieco większy i można go złożyć na pół. Nadruk z reklamą jest widoczny zarówno w środku, jak i na zewnątrz.

Wszystkie kalendarze listkowe pakujemy w termofolię po 100 sztuk.