Kalendarze planery

Wyświetlanie jednego wyniku

Jedną z podstawowych funkcji firmowych kalendarzy jest planowanie. Idealnie nadają się do tego nasze planery. Do wyboru masz dwie wersje tego typu kalendarzy – ścienny oraz biurkowy w postaci klasycznego biuwaru.
Kalendarz planer ścienny to jedna karta wykonana z grubego kartonu 300 g do zawieszenia na ścianę. Może być zadrukowana dwu- lub jednostronnie według indywidualnego projektu. Jednostronny zawiera całoroczne kalendarium, natomiast dwustronny podzielony jest na pół roku. Po upływie sześciu miesięcy obraca się go na druga stronę i można wtedy zaprezentować nowy układ graficzny. Kalendarze te są często wybierane prze duże zakłady produkcyjne, służą do planowania urlopów, zaznaczania ważnych spotkań lub zapisywania drobnych notatek.

Drugi rodzaj planera, czyli biuwar to kalendarz spotykany na wielu firmowych biurkach. Jego użytkownicy chwalą go za praktyczność, dużo miejsca na notatki i dostępność. Formatem i ilością kart przypomina duży notes. Położony na biurku staje się jego integralnym elementem, który zawsze jest pod ręką. Tym samym nadrukowana na nim reklama, logo firmy, czy inne informacje handlowe są zawsze na widoku.

Biuwar na biurku może służyć nie tylko jako kalendarz firmowy, ale także notatnik i terminarz. Dostępny jest w dwóch wersjach różniących się ilością kart. W wersji z 26 kartami na każdej stronie widoczny jest układ dwóch tygodni. Natomiast 56 kart daje możliwość planowania każdego tygodnia na osobnej stronie. Każdy nowy tydzień to nowa karta – wystarczy oderwać poprzednią.

Oba typy kalendarzy pakowane są w podobny sposób – po 20 sztuk w papierze pakowym.