Kalendarze planszowe

Kalendarze planszowe to niezwykle efektowne kalendarze przeznaczone do powieszenia na ścianę. Różnią się nie tylko objętością, ale także formatem i sposobem wykończenia. Jednocześnie dają spore możliwości zadruku indywidualnym projektem – od efektownych, jednostronnych plakatów z reklamą firmy, po kilkustronicowe, przypominające katalogi produktowe.
Najprostszym tego typu kalendarzem ściennym jest kalendarz plakatowy. Duży format, sporo miejsca na ciekawy projekt graficzny, możliwość uszlachetnienia druku to jego największe atuty.

Z kolei kalendarz planer ścienny, również w formie jednej karty do powieszenia, daje jeszcze możliwość robienia notatek, zaznaczania ważnych dat, planowania spotkań. Ten typ planera często używany jest do planowania urlopów lub produkcji w większych firmach.

Duże możliwości daje także kalendarz wieloplanszowy. Dzięki większej objętości na jego kartach możesz w ciekawy sposób zaprezentować firmę, produkty czy oferowane usługi. Każda strona to zupełnie inny projekt.

Natomiast kalendarz paskowy zaskakuje nietypowym formatem. Wąski, ale długi oryginalnie prezentuje się na ścianie. Każda strona to jeden miesiąc z listą dni i imieninami.

Kalendarze planszowe wieszane są na ścianie na różne sposoby. Część wykończona jest listwą z zawieszką, inne mają kolorowe spirale, które ułatwiają odwracanie kart. Barwę listwy i spirali możesz dobrać do swojego projektu. Dostępne jest 8 różnych kolorów.