Kalendarze trójdzielne

Tego typu kalendarze ścienne to nie tylko świetny nośnik reklamy, ale także praktyczny planer. Spora powierzchnia do zadruku pozwala na wyeksponowanie firmowej reklamy. Trójdzielne kalendarium z widocznymi jednocześnie trzema miesiącami – bieżącym, poprzednim i kolejnym ułatwia planowanie. Nic dziwnego, że to bardzo często spotykany w polskich firmach kalendarz z nadrukiem.
Ten składany na trzy kalendarz po rozłożeniu dostępny jest dwóch wersjach: z płaską lub wypukłą główką. Główka wypukła wykonana jest z papieru 230 g i kaszerowana na tekturze falistej, co nadaje jej sztywności i wypukłości. To najlepsze miejsce na wyeksponowanie reklamy firmy lub innego indywidualnego projektu. Nadruk pokryty folią błyszczącą lub matową do wyboru z lakierem punktowym UV przyciągnie wzrok niejednego klienta.
Integralną część kalendarza stanowi podkład z kartonu 300 g, który jest przedłużeniem całego projektu. Do podkładu przyklejone są trzy komplety kalendarium. Każdy składa się z 12 kart z układem miesięcznym. Na papierze offsetowym 80 g zaprojektowaliśmy przejrzyste kalendarium z imieninami, numeracją dni oraz nazwami dni i miesięcy w trzech językach: polskim, niemieckim i angielskim. Aby zaznaczyć aktualny dzień tygodnia, wystarczy skorzystać z przesuwnego okienka dołączonego do zestawu.
Kalendarze pakowane są zbiorczo lub pojedynczo w termofolii. Możesz także zamówić dopasowane do nich kopertykartonową lub papierową.