Kalendarze z magnesem

Bardzo modne w ostatnim czasie kalendarze z magnesem swoją popularność zawdzięczają podręcznym rozmiarom i możliwości przyczepienia do dowolnej metalowej powierzchni. Dzięki temu nadrukowana na nich reklama firmy, logo czy inne informacje są w widocznym miejscu przez cały rok. Kalendarz z magnesem można przykleić nie tylko do lodówki, ale także do metalowych drzwi, szafy, tablicy czy ściany.
Przypominający wyglądem niewielki notes kalendarz z magnesem często jest zamawiany jako firmowy gadżet czy upominek dla kontrahentów i partnerów biznesowych. Górna część kalendarza, na której wydrukujemy Twój indywidualny projekt graficzny, widoczna będzie przez cały rok. Dodatkowo, możesz podkreślić jego oryginalność, wybierając kalendarz z wycinanym magnesem. W tym przypadku główka kalendarza może mieć dowolny kształt.

W naszej ofercie znajdziesz kalendarze z magnesem w różnych formatach i z kalendarium w dwóch układach: jednodzielnym i trójdzielnym. W przypadku kalendarza jednodzielnego na każdej stronie wyeksponowany jest jeden miesiąc. Na kartach w kalendarzu trójdzielnym widoczne są zawsze 3 miesiące w tych samych proporcjach: bieżący, poprzedni i kolejny. Poza numeracją dni i tygodni na stronach wydrukowane są nazwy miesięcy i dni tygodnia w 3 językach: polskim, niemieckim i angielskim.

Do produkcji tych kalendarzy wykorzystujemy papier magnetyczny o grubości 0,8 mm. Dodatkowo może być on wycięty w dowolnym kształcie według indywidualnego projektu. Każdy kalendarz zawiera również 12 kart z kalendarium, na których można zaznaczać ważne daty. Po upływie miesiąca kartę można bez problemów oderwać od podkładu. Strony z nadrukowanym w dwóch kolorach kalendarium wykonane są z papieru offsetowego 80 g.

Te praktyczne i podręczne kalendarze z magnesem, zarówno trójdzielne, jak i jednodzielne, pakujemy zbiorczo lub po jednej sztuce w termofolii.