Kalendarze z notesami

Szukasz czegoś więcej niż zwykłego, biurkowego kalendarza? Kalendarze z notesami to wygodne i praktyczne zestawy najpotrzebniejszych gadżetów, które warto mieć na biurku zawsze w zasięgu ręki. Oprócz terminarza wyposażone są w samoprzylepne notesy i kolorowe znaczniki.
Każdą cześć kalendarza z notesem możesz zadrukować indywidualnym projektem graficznym. To pozwala wyeksponować reklamę Twojej firmy w taki sposób, aby zawsze pozostawała widoczna. Nadruk uszlachetniamy folią błyszczącą lub matową. Logo, nazwę firmy lub inne elementy można wyróżnić przez zastosowanie lakieru punktowego UV.

W naszej ofercie dostępne są dwa kalendarze z notesami różniące się wielkością. W mniejszym egzemplarzu znajdziesz jeden notes z 26 kartkami. W wersji dużej na podkładzie umieściliśmy 2 notesy różnej wielkości z 50 samoprzylepnymi kartami. Poza tym każdy ma zestaw kolorowych, foliowych znaczników – 5 różnych odcieni po 20 sztuk.

Główna część kalendarza, czyli podkład wykonany jest z papieru kredowego 150 g na tekturze litej 2 mm. Do kalendarium i notesów zastosowaliśmy papier offsetowy 80 g. Wszystkie elementy przyklejone są do podkładu. Kalendarz po rozłożeniu i zgięciu w dwóch miejscach można łatwo postawić na biurku. Z jednej strony zawsze widoczne jest czytelne kalendarium, a po drugiej możesz wyeksponować reklamę swojej firmy, informacje handlowe, zdjęcia lub ciekawy projekt graficzny.

Kalendarze z notesami pakujemy zbiorczo lub pojedynczo w termofolii. Możesz także zamówić dopasowane do wielkości kalendarza koperty kartonowe również z nadrukiem.