Notesy Reklamowe

W dobie nowoczesnych technologii, coraz szybszych smartfonów i komputerów notesy do robienia odręcznych notatek wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Sprawdzają się nie tylko w pracy biurowej, ale także do codziennych, krótkich zapisków czy przekazywania wiadomości. Firmowe notesy z naszej oferty są dodatkowo świetnym nośnikiem reklamy. Dobrze widoczny nadruk na każdej stronie notatnika i jego okładce będzie towarzyszyć Twoim klientom w różnych sytuacjach.


W naszej kolekcji znajdziesz zarówno standardowe notesy z kartkami do wyrywania, jak i gotowe zestawy konferencyjne z karteczkami samoprzylepnymi i kolorowymi znacznikami. Notatniki dostępne są w wielu popularnych formatach oraz z różną liczbą stron. Możesz wybrać wersję z okładką miękką lub twardą, która posłuży za podkładkę do robienia notatek nawet w niewygodnych warunkach. Oferujemy także notesy z okładkami wycinanymi według indywidualnego projektu. Przez kształt wycięty w oprawie widoczny będzie nadruk wykonany na stronach wewnątrz notesu. Jeśli chcesz mieć pewność, że notes sam się nie otworzy, a kartki będą utrzymane w porządku, wybierz wersją z okładką ze skrzydełkami i gumką do zamykania. W ofercie standardowej znajdziesz także biuwar, czyli klasyczny planer na biurko.

Wśród naszych klientów wciąż popularne są notesy na spirali. Możesz wybrać wersję zarówno z okładką miękką, jak i twardą. Spirala zewnętrzna będzie widoczna przy zamkniętym i otwartym notesie. Spirala wewnętrzna natomiast jest dyskretnie schowana wewnątrz oprawy. Poza rodzajem spirali możesz wybrać również jej barwę. Dostępne jest 8 różnych kolorów.

Do krótkich notatek najlepiej sprawdzają się notesy kostki oraz bloki i zestawy z kartkami samoprzylepnymi. Z kolei notesy magnetyczne to świetne gadżety firmowe. Można je przyczepić do dowolnej metalowej powierzchni, np. lodówki czy drzwi.

Karteczki z naszych notesów samoprzylepnych możesz bardzo łatwo odrywać i przyklejać do dowolnej powierzchni. Do wyboru masz różne formaty, a nawet kształty takich notesów. W naszej ofercie znajdziesz 250 wzorów kształtów wycinanych notesów.

Poza notesami w tej kategorii prezentujemy także kolorowe znaczniki. W ofercie znajdziesz 2 rodzaje samoprzylepnych pasków: papierowe i foliowe. Wszystkie dostępne są 5 kolorach. Możesz zamówić je także w zestawach z samoprzylepnymi notesami.

Dla Twojej wygody przygotowaliśmy także gotowe zestawy konferencyjne. Notes, kartki samoprzylepne i kolorowe znaczniki w twardej oprawie lub na podkładce pozwalają na robienie notatek nawet w trudnych warunkach.

Do wszystkich naszych notesów możesz zamówić również przybory do pisania. Na firmowych ołówkach i długopisach także wykonujemy nadruk reklamowy.

Zaprojektuj i wydrukuj firmowe notesy. Zamów nowy projekt w nowym roku. Sprawdź!

zobacz więcej