Notesy reklamowe

Jaki notes wybrać dla firmy, a jaki do prywatnych notatek? Jaki format sprawdzi się do dłuższych tekstów, a jaki do szybkich zapisków? W naszej ofercie znajdziesz notatniki, który sprawdzą się w wielu sytuacjach. Co więcej, każdy może mieć indywidualny nadruk, jaki tylko sobie zażyczysz.

Nasi klienci najczęściej wybierają notesy firmowe, w których można zadrukować każdą stronę. Dzięki temu firmowe logo, reklama czy inna grafika będzie zawsze widoczna, nawet po wyciągnięciu czy wyrwaniu kartek.

Podstawowym zadaniem notesów jest robienie notatek, ale nasze zestawy konferencyjne mają jeszcze dodatkowe funkcje. Wzbogacone o karteczki samoprzylepne i kolorowe znaczniki stają się pożądanym gadżetem w każdym biurze. Notatniki nie tylko zachwycają estetyką wykonania, ale także praktycznymi zastosowaniami.

Wiemy, że każda firma ma różne potrzeby, dlatego możesz u nas wybrać różne rodzaje notesów, w najpopularniejszych formatach i z różną ilością kartek. Przy zamówieniu zdecydujesz także, czy notes ma mieć miękką czy twardą okładkę.

Oryginalnym rozwiązaniem są notesy z okładkami wycinanymi według indywidualnego projektu. Wycięte miejsce to ciekawy sposób na ekspozycję nadruku przygotowanego na wewnętrznych stronach notesu. Z kolei lepszą organizację i porządek w notatkach pomaga utrzymać wersja z okładką ze skrzydełkami i gumką do zamykania.

Cały czas popularne są notesy na spirali, która ułatwia wygodne otwieranie i zamykanie. Dodatkowo proponujemy do wyboru spirale aż w 8 różnych kolorach. Spirala zewnętrzna będzie widoczna nawet przy zamkniętym notesie. W wersji wewnętrznej ta część notatnika jest estetycznie schowana w środku oprawy.

Duży wybór notesów uzupełniają kostki, bloki oraz zestawy z karteczkami samoprzylepnymi. Jako firmowe gadżety sprawdzą się także notesy magnetyczne, które mocno trzymają się na każdej metalowej powierzchni. Dzięki takim rozwiązaniom zrobienie szybkiej notatki czy przekazanie wiadomości jest dużo łatwiejsze.