Notesy kostki

Kostki to poręczne notesy z dużą liczbą kartek przeznaczonych do zapisywania. Na każdej z nich możemy nadrukować Twoją reklamę lub inny, indywidualny projekt graficzny. Wszystkie bloki notesów wykonujemy z papieru offsetowego. W naszej ofercie znajdziesz zarówno najprostsze, ekonomiczne kostki z kartkami, jak i ciekawie ścięte notesy czy rzeźby w różnych kształtach.
Podstawowa kostka to aż kilkaset stron na notatki i zadruk z Twoją reklamą. Nadruk możemy wykonać również na ściance notesu. Nieco inny kształt przyjmuje kostka skręcana, która może być oryginalną ozdobą biurka. Notes cięty skośnie pozwala na wyeksponowanie nadruku na ściętej części bloku.

Ciekawym rozwiązaniem są także pudełka z kartkami na notatki. Dostępne są w 3 wersjach z różną liczbą kartek. Pudełko, w którym umieszczony jest notes, ma główkę pozwalającą na wycięcie dowolnego kształtu. Dzięki temu ten notes może pełnić funkcję niewielkiego standu reklamowego. Pudełko można zadrukować z każdej strony, aby Twoja reklama była zawsze widoczna. Główka po złożeniu służy jako zamknięcie pudełka. Dzięki temu kartki będą zawsze utrzymywane w porządku. Z przodu pudełka zaprojektowaliśmy specjalne wcięcie na palec, które ułatwia wyciąganie kartek.

Miłośnikom nowoczesnych trendów i ekologicznych rozwiązań polecamy notes na minipaletce. To niestandardowa kostka z kartkami umieszczona na drewnianej paletce, która dodaje produktowi charakteru eco. Oryginalnym designem wyróżnia się także notes rzeźba. Do wyboru masz aż 4 wzory skrętu. Nadruk w tym notesie może znaleźć się także na jego ściankach.

Dzięki proponowanym przez nas rozwiązaniom kostki sprawdzają się nie tylko jako firmowe notesy, ale mogą być również oryginalną ozdobą biurka. W połączeniu z przyborami do pisania z naszej oferty tworzą ciekawe zestawy firmowych gadżetów. Do każdego rodzaju notesu dobierzesz idealnie dopasowany ołówek lub długopis. Na nich także możemy wykonać indywidualny nadruk.

Firmowy Notes Kostka – Stwórz Indywidualny Projekt
Zaprojektuj i wydrukuj firmowe notesy. Zamów nowy projekt w nowym roku.