Notesy samoprzylepne

Wielu z nas nie wyobraża sobie pracy bez samoprzylepnych karteczek. Doskonale sprawdzają się do szybkich, codziennych notatek, przekazywania wiadomości czy zaznaczania ważnych informacji. Kolorowe znaczniki przydają się nie tylko w biurze, ale także w szkole, w sklepach, firmach czy zakładach produkcyjnych. Odrywane z notesu i przyklejane w dowolne miejsca – z Twoim nadrukiem – mogą być świetną reklamą. Nadruk na każdej stronie będzie zawsze dobrze widoczny.
W naszej ofercie znajdziesz podstawowe modele notesów samoprzylepnych Basic z okładką lub bez. To najprostszy typ notesów z różną liczbą kartek. Ciekawym rozwiązaniem jest wybór notesu samoprzylepnego wycinanego w różnych kształtach. Blok karteczek wytniemy w dowolnym, zaprojektowanym przez Ciebie kształcie. Możesz też skorzystać z naszych gotowych propozycji. Do wyboru mamy aż 250 wzorów.

Obok notesów samoprzylepnych polecamy również kolorowe znaczniki. W naszych zestawach znajdziesz kolorowe paseczki wykonane z transparentnej folii lub papieru samoprzylepnego. Każdy zawiera 5 różnych, żywych kolorów, które ułatwiają zaznaczanie ważnych informacji i gwarantują lepszą organizację biurowej pracy.

Znaczniki i notesy samoprzylepne możesz zamówić osobno lub w gotowych zestawach. Komplety różnią się formatami notesów, ilością kartek i rodzajem oprawy. Eleganckie zestawy mają twardą okładkę i bogaty wybór notesów wewnątrz. Część jest dostępna w układzie pionowym lub poziomym.

Ciekawym i oryginalnym gadżetem jest zamykany zestaw piekło-niebo w kształcie kostki. W pudełku znajdziesz dwa różnej wielkości notesy z kartkami samoprzylepnymi, kolorowe znaczniki i miejsce na telefon.

W notesach samoprzylepnych możemy zadrukować indywidualnym projektem zarówno okładkę, jak i karteczki. Dodatkowo okładki uszlachetniane są folią błyszczącą lub matową. Wybrane elementy projektu opcjonalnie możemy wyróżnić lakierem punktowym UV.

Pojedyncze notesy i zestawy samoprzylepne warto wyposażyć w przybory do pisania. W naszej ofercie znajdziesz ołówki i długopisy, na których także możemy wykonać indywidualny nadruk reklamowy.