Notesy spiralowane

Notesy spiralowane to jedne z najbardziej popularnych i praktycznych notatników. Okładka i wewnętrzne kartki umieszczone są na spirali, która ułatwia wertowanie, odwracanie i wyrywanie stron.

W naszej ofercie masz aż 8 kolorów spirali do wyboru: biała, czarna, czerwona, niebieska, zielona, żółta, srebrna i złota. Dzięki temu możesz dobrać barwę, która będzie współgrała z projektem graficznym nadrukowanym na okładce. Spirala zewnętrzna jest widoczna zarówno przy otwartym, jak i zamkniętym notesie. W notesach ze spiralą wewnętrzną widać tylko jej fragment, a pozostała, większa część jest dyskretnie ukryta w oprawie.

Poza rodzajem spirali notesy dla firm różnią się również okładkami. Możesz wybrać wersję z oprawą twardą lub miękką. Sztywna okładka może służyć jako podkładka, co ułatwia robienie notatek nawet w niewygodnych warunkach. Nadruk reklamowy na okładce uszlachetniamy folią błyszczącą lub matową. Firmowe logo, nazwę, markę produktu lub inny element graficzny można wyeksponować, stosując dodatkowo lakier punktowy UV. W przypadku oprawy twardej zadrukowana może być tylko zewnętrzna część oprawy.

Klientom, którzy szczególnie dbają o środowisko, polecamy notes ECO. Do jego produkcji używamy papieru ekologicznego. Taki notatnik możesz dodatkowo uzupełnić długopisem ECO z naszej kolekcji.

Fanom porządku, którzy lubią mieć zawsze posegregowane notatki, polecamy wersję notesu na spirali z kolorowymi przekładkami. Jego okładka i przekładki oddzielające strony dostępne są w 5 kolorach: różowym, zielonym, fioletowym, pomarańczowym i szarym. Do ich produkcji wykorzystujemy karton ozdobny.

Notesy ze spiralą dostępne są w dwóch popularnych i praktycznych formatach: 148 x 210 mm (A5) i 210 x 297 mm (A4). Większość z nich liczy po 100 kartek, na których jest sporo miejsca na nadruk i robienie notatek. Wersja notesu z przekładkami zawiera 75 kartek.

Pod kolor spirali możesz dobrać przybory do pisania. Ołówek lub długopis w zestawieniu z notesem stworzy ciekawy firmowy komplet. Na nich także możemy wykonać zlecony przez Ciebie nadruk.