Notesy z magnesem

Notesy magnetyczne można z łatwością przyczepić do metalowych powierzchni. Dzięki temu nadrukowana na nich reklama Twojej firmy będzie zawsze w widocznym miejscu. W naszej ofercie znajdziesz dwa rodzaje notesów z magnesami: podstawowy i z możliwością wycięcia główki w indywidualnym kształcie.
Poza kształtem magnesu do wyboru masz także liczbę kartek: 25 lub 50. Notesy magnetyczne dostępne są również w wersji z samoprzylepnymi karteczkami. Po ich oderwaniu możesz je przyklejać w dowolne miejsca.

Nadruk reklamowy możemy wykonać zarówno na główce notesu, czyli magnesie, jak i na wszystkich kartkach. Dzięki temu nawet po oderwaniu pojedynczych stron Twoja reklama wciąż będzie widoczna. Wszystkie kartki wykonane są z papieru offsetowego 80 g i pozwalają na jednostronny zadruk. Ich rozmiar to 68 x 130 mm.

Do produkcji tych notesów wykorzystujemy magnesy o wymiarach 68 x 55 mm. W wersji wykrawanej główkę wycinamy w indywidualnym kształcie. Dzięki temu każdy notes stworzony według oryginalnego projektu staje się nie tylko nośnikiem reklamy, ale także atrakcyjnym gadżetem firmowym.

Klienci chwalą ten notes za ekonomiczne rozmiary, możliwość umieszczenia go w dowolnym miejscu i dobre wyeksponowanie firmowej reklamy. Ze względu na swój poręczny format doskonale sprawdza się do robienia codziennych, krótkich notatek. Do notesu magnetycznego możesz dobrać z naszej oferty także ołówki i długopisy. Na tych przyborach do pisania również wykonamy Twój firmowy nadruk.

Notes Magnetyczny
Zaprojektuj i wydrukuj firmowe notesy. Zamów nowy projekt w nowym roku.