Zestawy notesów

W naszej ofercie znajdziesz zarówno pojedyncze notesy i materiały biurowe, jak i gotowe zestawy konferencyjne złożone z najbardziej przydatnych produktów. Przygotowane komplety sprawdzą się nie tylko podczas konferencji, ale także na szkoleniach, w czasie spotkań biznesowych i w wielu innych sytuacjach.
Wśród zestawów konferencyjnych znajdziesz podstawową podkładkę z klipsem i standardowym notesem oraz komplety w twardej oprawie z notesami, kartkami samoprzylepnymi i foliowymi znacznikami w 5 różnych kolorach. Twarda oprawa pozwala na robienie notatek nawet w niewygodnych warunkach. Klips przytrzymuje kartki, dzięki czemu możesz na nich spokojnie pisać lub szkicować.

W zestawach z okładką znajdziesz duży notes w najpopularniejszym biurowym formacie A4 (210 x 297 mm). Do okładki są także przyklejone bloki z kartkami samoprzylepnymi w 2 różnych rozmiarach. Obok nich umieściliśmy znaczniki z folii w 5 różnych kolorach. Każdy zestaw kolorystyczny zawiera 20 sztuk.

Wszystkie materiały biurowe mogą być również nośnikiem reklamowym. Nadruk możemy wykonać na każdej stronie notesu. Zadrukowaną podkładkę lub okładkę dodatkowo uszlachetniamy folią błyszczącą lub matową. Logo, nazwę firmy, czy inny element graficzny możemy wyróżnić lakierem punktowym UV. Dzięki naszym zestawom konferencyjnym Twoja reklama będzie widoczna w wielu miejscach, podczas różnych spotkań i wydarzeń.

Do kompletu konferencyjnego możesz dobrać długopis lub ołówek z naszej oferty. W tak zaprojektowanym zestawie masz zawsze pod ręką niezbędne materiały do robienia notatek i szkiców, zaznaczania najważniejszych informacji i organizowania pracy. Możesz je zamówić dla swoich pracowników, jako firmowy gadżet czy na prezent dla partnerów biznesowych.