Przed nami piętnasta, jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays. Między 12 a 15 lutego br. w przestrzeni Ptak Warsaw EXPO swoje stoika zaprezentuje 811 wystawców z 25 krajów świata prezentujących najnowsze technologie, najwyższej jakości produkty oraz nowatorskie usługi.

Targi RemaDays są piątą pod względem wielkości imprezą wystawienniczą związaną z artykułami i usługami reklamowymi na świecie i drugą w Europie. Warszawska impreza organizowana jest nieprzerwanie od piętnastu lat – jej pierwsza edycja miała miejsce w 2005 roku. Już za kilka dni odbędzie się jubileuszowe wydanie targów. W czasie trzech dni na powierzchni 35 tysięcy metrów kwadratowych odwiedzający będą mogli zapoznać się z nowatorskimi usługami oraz produktami ponad 800 wystawców z całego świata.

11 gałęzi branży

Podczas targów RemaDays Warsaw wystawcy zostaną przydzieleni do jednego z jedenastu sektorów zależnie od typu działalności na rynku reklamy i druku. Kompleksowo zaprezentują w krótkim czasie i w jednym miejscu najnowszą ofertę całej branży reklamy i druku. Będą to sektory upominków reklamowych (Gifts World), systemów wystawienniczych (POS & Display), maszyn poligraficznych (Technology Park), specjalistów druku (Printing House), opakowań (Packaging Materials), fotografii i reklamy video (Photo Creation), reklamy świetlnej (Lightning Systems), organizacji eventów (Event Show), rozwiązań informatycznych dla reklamy (IT & e-solutions), reklamy zewnętrznej (Outdoor Advertising) oraz odzieży roboczej i reklamowej (Textil Zone).

http://www.remadays.com/pl/dla-mediow/materialy-promocyjne/]

Czy warto?

Targi branżowe zawsze są doskonałą okazją do porównania w jednym miejscu oferty różnych firm, a także na osobistą rozmowę z ich przedstawicielami i nawiązanie relacji biznesowych. To także dobra okazja do wymiany doświadczeń oraz odkrycia nowości i trendów, które będą obowiązywać w branży przez kolejne miesiące. W czasie RemaDays organizowane będą (zarówno dla wystawców, jak również odwiedzających) prelekcje i szkolenia w ramach RemaCongress, dzięki którym można uzyskać dostęp do innowacyjnych rozwiązań i aktualnych informacji prezentowanych wyłącznie przez specjalistów z branży.

 

http://www.remadays.com/pl/dla-mediow/materialy-promocyjne/]

W Grupie FKD pilnie śledzimy wszelkie nowości w świecie reklamy i druku, aby klientom oferować najnowsze, najatrakcyjniejsze rozwiązania. Z tego względu wybieramy się do Nadarzyna na RemaDays. Jeżeli interesujesz się trendami branżowymi, szukasz inspiracji lub rozwiązań reklamowych dla swojej firmy, również Ciebie nie może tam zabraknąć. Do zobaczenia!