Wybór kalendarza firmowego spędza Ci sen z powiek? Podpowiadamy, które modele kalendarzy Grupy FKD sprzedawały się najlepiej w 2018 roku, a także, które nowości mają szansę zyskać miano kultowych w 2019 roku. Jeżeli planujesz wręczyć kalendarze firmowe 2019 jako prezent bożonarodzeniowy dla pracowników czy kontrahentów, musisz się jednak spieszyć z zamówieniem.

Gorąca nowość – kalendarz czterodzielny!

Modelem kalendarza firmowego, który w przyszłym roku z pewnością zagości w biurach większości naszych klientów oraz ich kontrahentów, jest kalendarz czterodzielny. Przypomina on tradycyjny kalendarz trójdzielny, gdy jednak przyjrzy mu się bliżej, okazuje się, że zakres dat, który można sprawdzić bez wertowania kartek, zwiększa się z trzech do aż czterech miesięcy. Jeden rzut oka wystarczy, aby odnaleźć bądź zaznaczyć datę z miesiąca minionego, bieżącego oraz dwóch, które dopiero mają nadejść. Dodatkowo kalendarz czterodzielny charakteryzuje się (podobnie jak wszystkie nasze modele) czytelnym kalendarium, dzięki którym nie sposób zapomnieć o żadnym ważnym wydarzeniu. To doskonałe rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które w pracy muszą planować spotkania czy zadania z dużym wyprzedzeniem, np. w branży logistycznej czy medycznej.

Kalendarzowy bestseller – stojak na biurko

W zeszłym roku dużym zainteresowaniem klientów cieszył się klasyczny stojący model tzw. stojak wielostronicowy. Do kartonowego podkładu, który po zgięciu tworzy kształt „namiotu”, za pomocą spirali przymocowanych jest sześć lub dwanaście kart z kalendarium (z nadrukiem dwu- lub jednostronnym). Wszystkie strony są zadrukowywane indywidualnie wybranym przez klienta projektem. Na każdej karcie jest także kalendarium bieżącego i kolejnego miesiąca. Kalendarz ten zyskał sobie sympatię klientów m.in. niewielkim rozmiarem i przejrzystym kalendarium. Jego największą zaletą, docenianą przez zamawiających, jest jednak bardzo duża powierzchnia reklamowa na każdej z 12 stron, dzięki czemu model ten doskonale sprawdza się u klientów, którzy na kalendarzu chcą zaprezentować wiele swoich produktów czy informacji o swojej firmie. Do kompletu najlepiej wybrać papierową kopertę pokrytą zindywidualizowanym nadrukiem, dzięki której kalendarz stanie się ciekawym prezentem firmowym.

Hit 2018 roku – ścienny kalendarz jednodzielny

Wyborem większości klientów poszukujących najlepszego ściennego kalendarza firmowego na 2018 rok był nasz bestsellerowy duży model jednodzielny. Skąd jego wielka popularność? Cechuje się on największą w naszej, a prawdopodobnie także rynkowej, ofercie powierzchnią zadruku do wykorzystania na reklamę firmy. W efekcie klient może zaplanować reklamę czy indywidualną grafikę firmową nie tylko na tzw. główce kalendarza (jak ma to miejsce w przypadku kalendarzy np. trójdzielnych), ale na całej powierzchni kartonowego podkładu, do którego przyklejone są karty z kalendarium. Bardzo duży format, tj. 480 x 680 mm, z łatwością zmieści projekt łączący w sobie zarówno logo i dane teleadresowe firmy, jak również dodatkową grafikę czy zdjęcie. Jeżeli planujesz wręczyć kalendarz jako prezent dla klientów lub pracowników, dobrym dodatkiem będzie idealnie dopasowana, kartonowa koperta z nadrukiem pasującym do projektu kalendarza.

Doskonały pomysł na prezent – kalendarz z notesami 

Wśród naszych sprzedażowych hitów znalazł się w 2018 roku niepozorny, ale niezwykle ciekawy kalendarz stojak z notesami. Model ten łączy w sobie kalendarz oraz 26-kartkowy notes i zestaw kolorowych znaczników, dzięki czemu doskonale sprawdza się jako prezent dla osób pracujących biurowo. Co więcej, każdy element kalendarza z notesami można zadrukować według indywidualnie przez klienta wybranego projektu. W komplecie z kopertą kartonową z nadrukiem sprawdzi się jako elegancki prezent lub gadżet firmowy nie tylko dla pracowników czy klientów firmy, ale także do rozdawania np. podczas branżowych targów.

Chcesz zamówić kalendarz firmowy na 2019 rok? Masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz pomocy naszych specjalistów? Zobacz naszą ofertę nowości oraz bestsellerów z minionego roku oraz skontaktuj się z nami.

Patryk Rękoś
kom. +48 600 30 30 70
tel. +48 61 662 57 88
e-mail: p.rekos@fkd.pl