Z roku na rok rośnie liczba różnego typu szkoleń i konferencji. Jak zachęcić uczestników do udziału w organizowanym przez Ciebie przedsięwzięciu? Niestety nie wystarczą ciekawy temat i właściwie dobrani prelegenci. Współcześnie bardzo duże znaczenie ma również odpowiednia oprawa wydarzenia. Jednym z elementów, które pomogą Ci ją zbudować, są notesy konferencyjne i materiały szkoleniowe wyróżnione logotypem Twojej firmy czy instytucji. Zobacz, jakie eleganckie, nowatorskie i jakościowe gadżety konferencyjne oferujemy w Grupie FKD.

 

Wśród gadżetów konferencyjnych czołowe miejsce zajmują notesy z logotypem wydarzenia lub głównego organizatora (firmy bądź instytucji). Dobrze dobrany pod względem formatu, objętości i typu budowy notes jest bowiem sprzymierzeńcem uczestników. Dla organizatorów jest to natomiast niedrogi sposób na okazanie szacunku i docenienie osób biorących udział w ich wydarzeniu.  To także doskonała metoda, aby zareklamować swoją inicjatywę w szerszym gronie. Skąd taki pomysł? Osoby biorące udział w konferencji czy szkoleniu z pewnością zabiorą designerski i wygodny notes konferencyjny do domu czy miejsca pracy. Jakie notesy polecamy w Grupie FKD na konferencje i szkolenia?

Ekonomiczny, ale personalizowany

Obalamy mit, że tani notes konferencyjny musi być brzydki i słabej jakości. Organizatorom konferencji i szkoleń, którzy szukają ekonomicznego rozwiązania, polecamy najprostszy z naszych notesów bez okładki, notes z miękką okładką pionowy czy notes z miękką okładką poziomy. W notesie szkoleniowym bez okładki logotyp czy dane organizatora można nadrukować na kartkach notesu. W notesach z miękką okładką spersonalizowane elementy graficzne można ulokować na kartkach oraz na okładce, która stanowi dodatkową przestrzeń reklamową. Oba typy notesów konferencyjnych dostępne są w formatach A6, A5, A4. Na podstawie doświadczeń naszych klientów możemy podpowiedzieć, że najlepszym wyborem w przypadku kilkudniowych konferencji przekazujących dużą dawkę wiedzy są klasyczne notesy A4. Podczas składania zamówienia na tego typu notes konferencyjny można wybrać także jego objętość. Dostępne są modele o 25, 50 i 100 kartkach. Największym zainteresowaniem instytucji organizujących krótkie szkolenia cieszą się najcieńsze notesy.

Niezwyczajny i z bonusem

Jako organizatorowi wydarzenia, takiego jak konferencja czy szkolenie, zależy Ci na komforcie uczestników? Postaw na notesy szkoleniowe z dodatkowymi elementami. Do wyboru masz notes z miejscem na długopis oraz notes z gumką i skrzydełkami. Notes szkoleniowy z miejscem na długopis posiada okładkę z papieru kredowego, którą można zadrukować indywidualnym projektem, a także uszlachetnić poprzez zastosowanie błyszczącej lub matowej folii czy wybiórczego lakierowania UV. Notesy tego typu dostępne są w formatach A6, A5 i A4 w jednej objętości wynoszącej 100 kartek. Decydując się na notes z miejscem na długopis, możesz stworzyć efektowny komplet gadżetów konferencyjnych z dostępnym w naszej ofercie długopisem lub ołówkiem ozdobionym logotypem wydarzenia. Dobrym rozwiązaniem na konferencje jest także notes z gumką i skrzydełkami dostępny w formatach A5 i A4 o objętości 100 kartek. Skrzydełka okładki stanowią nie tylko dodatkową przestrzeń reklamową, ale także pozwalają zaznaczyć konkretne miejsce w notesie. Są też praktyczną skrytką na luźne kartki. Gumka natomiast zamyka całość bez ryzyka, że zgubi się przechowywane wewnątrz notatki czy konferencyjny długopis lub ołówek.

 

Wygodny i funkcjonalny

Klasycznymi przykładami notesów konferencyjnych są notesy na spirali w formatach A5 i A4, które stanowią najbardziej pożądany przez uczestników konferencji i szkoleń typ gadżetów konferencyjnych. Dlaczego? Są one niezwykle wygodne w użytkowaniu dzięki zastosowaniu łączącej kartki spirali. W Grupie FKD jest ona dostępna do wyboru w ośmiu kolorach. Każda z osób biorących udział w Twoim szkoleniu użyje go tak, jak jej wygodnie – notes spiralowany można bowiem rozłożyć całkowicie na płasko lub złożyć w połowie. Co więcej, można z niego wyrywać pojedyncze kartki. W ofercie Grupy FKD znajdziesz prosty notes na spirali zewnętrznej z miękką okładką. W modelu tym masz do wyboru okładkę kredową, której nadruk można zafoliować lub polakierować, a także okładkę z prążkowanego kartonu, na którym dodatkowo można wytłoczyć lub wyciąć indywidualny wzór (więcej tutaj). Polecamy również notes na spirali z okładką twardą i spiralą zewnętrzną, z którego można korzystać bez konieczności używania blatu czy podkładki. Ciekawym modelem jest także notes ze spiralą z miękką okładką i kolorowymi przekładkami, tzw. notes rainbow. Przekładki pomagają utrzymać porządek w notatkach i szybko znaleźć interesujące uczestników konferencji informacje.

 

Przydatne i jakościowe

Do materiałów szkoleniowo-konferencyjnych, w których główną rolę odgrywają notesy, warto dodać również innego typu gadżety z logotypem organizatora. Niedrogim, a znacznie ułatwiającym życie uczestnikom pomysłem są znaczniki samoprzylepne w neonowych kolorach. Pozwalają one osobom biorącym udział w konferencji czy szkoleniu na zaznaczanie na bieżąco ważnych dla nich informacji we własnych notatkach szkoleniowych bądź przygotowanych przez organizatora materiałach konferencyjnych. Zamknięte w eleganckiej, kartonowej okładce przyciągają wzrok zindywidualizowaną reklamą wydarzenia. Organizując konferencję czy szkolenie w drugiej połowie roku, koniecznie zamów jako gadżet konferencyjny kalendarz z logotypem i grafikami dotyczącymi wydarzenia. Uczestnicy, wracając do firmy czy domu, z pewnością zabiorą ze sobą konferencyjny kalendarz. To najlepszy sposób na trwałą reklamę! Na konferencje i szkolenia polecamy zwłaszcza modele z elegancką, ozdobną kopertą prezentową, np. niewielki kalendarz stojący na biurko, a także wiszące kalendarze trójdzielny lub czterodzielny (więcej tutaj).

W Grupie FKD możesz zamówić nie tylko notesy konferencyjne, długopisy i ołówki szkoleniowe czy znaczniki i kalendarze z logotypem. Stworzymy i wydrukujemy dla Ciebie wszelkiego typu materiały niezbędne podczas szkoleń, np. teczki, ulotki, katalogi. Skontaktuj się z nami lub wyślij nam zapytanie ofertowe. Odpowiemy w 24 godziny!

Patryk Rękoś
kom. +48 600 30 30 70
tel. +48 61 662 57 88
e-mail: p.rekos@fkd.pl