Możemy wiele pisać o najwyższej jakości maszynach, papierze czy farbach drukarskich, które wykorzystujemy do tworzenia projektów naszych klientów, a także o liczonym w dekadach doświadczeniu w branży. Najprostszym sposobem, aby przekonać do siebie klientów, jest jednak pokazanie efektów swojej dotychczasowej pracy. Chcąc ułatwić im wgląd w nasze dotychczasowe realizacje, stworzyliśmy internetowe portfolio Grupy FKD. Co można tam znaleźć?

W portfolio Grupy FKD prezentujemy najciekawsze i najbardziej nietypowe projekty, nad którymi przyszło nam pracować w ostatnim czasie. Głównym celem umieszczenia realnych zdjęć tworzonych dla naszych klientów kalendarzy, notesów czy pakietów gadżetów firmowych jest pokazanie, jak wyglądają nasze produkty w spersonalizowanej grafice. Oglądając prezentowane w portfolio prace z sektora poligrafii reklamowej i opakowaniowej zlecane przez konkretnych klientów można również się zainspirować i wyobrazić sobie, w jaki sposób warto zaprojektować własne produkty.

W portfolio w obecnej odsłonie prezentujemy głównie nasze flagowe produkty, czyli kalendarze i notesy firmowe w rozmaitych rozmiarach i modelach. Zobaczyć można tu między innymi kalendarze wszystkich oferowanych przez nas typów, między innymi firmowe kalendarze książkowe, kalendarze biurkowe stojące, kalendarze z magnesem czy kalendarze firmowe ścienne. Spośród notesów w portfolio zobaczyć można modele między innymi spiralowane, konferencyjne, magnetyczne, samoprzylepne i kostki, które wydrukowane są z indywidualnie zaprojektowaną grafiką firmową.

Portfolio Grupy FKD jest doskonałym miejscem na pokazanie, że nie trzymamy się sztywno zasad i często zmieniamy konkretne modele pod konkretne zamówienie. Wśród projektów stworzonych na indywidualne zamówienie klientów ze standardowych typów produktów można wymienić między innymi nietypowy notes z wielokolorowymi registrami stworzony dla firmy Innogy, menu kawiarni czy stojące książeczki dla dzieci do nauki matematyki… po francusku.

Wśród zdjęć prezentowanych w portfolio Grupy FKD pokazujemy nie tylko pojedyncze produkty takie jak notesy czy kalendarze firmowe. Na większości z nich można zobaczyć  rzeczywisty wygląd, stworzonych przez nas na zlecenie klientów, zestawów gadżetów firmowych. Są to najczęściej pakiety składające się ze spersonalizowanych notesów, kalendarzy i kopert ozdobnych, dzięki którym stają się one ciekawym prezentem firmowym, a także ołówków i długopisów z logo firmy.

Ciekawi Cię, jak wyglądają wyprodukowane przez nas kalendarze, notesy czy inne gadżety firmowe? Szukasz zdjęć pokazujących realnie jakość druku oraz użytych do produkcji materiałów? Chcesz zainspirować się projektami naszych klientów? Zaglądaj regularnie do portfolio Grupy FKD, gdyż stale będziemy uzupełniać je profesjonalnymi fotografiami naszych realizacji.