Jedną z ciekawszych realizacji ostatnich tygodni jest zamykany na magnes zestaw notesów z kolorowymi znacznikami, który jest modyfikacją naszego firmowego bestselleru. Jak wygląda i czym wyróżnia się produkt przygotowany dla Śląskiego Centrum Społeczeństwa Informacyjnego, czyli jednostki organizacyjnej Samorządu Województwa Śląskiego?

Stare powiedzenie mówi, że „kto się nie rozwija, ten stoi w miejscu”. Doskonale o tym wiemy, dlatego zawsze staramy się dokładnie słuchać tego, co mówią nasi klienci i dawać im dokładnie to, czego oczekują. Jeżeli oferowane przez nas standardowe produkty to za mało, uruchamiamy pokłady kreatywności, a także wiedzy technologicznej i tworzymy coś nowego i zupełnie nowatorskiego. Efektem jednej z ostatnich współpracy tego typu jest przygotowana dla Śląskiego Centrum Społeczeństwa Informacyjnego modyfikacja naszego bestsellerowego zestawu samoprzylepnego w twardej oprawie.

Akcja innowacja

Podobnie jak w pierwowzorze wewnątrz zestawu znalazły się dwa notesy różnej wielkości z samoprzylepnymi kartkami z papieru offsetowego 80 g. Obok jednego z nich znajdują się także samoprzylepne, foliowe znaczniki do dokumentów w pięciu kolorach. W nowym, przygotowanym dla ŚCSI projekcie okładka (pokryta błyszcząca folią i oklejona papierem kredowym tektura introligatorska) wzbogacona została jednak o dodatkową klapkę z magnesem. Dzięki jej zastosowaniu notes jest szczelnie zamknięty i – nawet niedbale wrzucony do torby – nie powinien się samoistnie otworzyć.

Według własnego projektu

Okładka zamkniętego notesu ma wymiar 110 x 83 mm, natomiast otwartego aż 110 x 290 mm. Tak duża przestrzeń zadruku sprawia, że bez trudu można zamieścić na niej nie tylko logotyp klienta czy wybraną przez niego grafikę. Miejsca jest dość, aby zawrzeć na niej również np. dane teleadresowe. Na okładce zestawu notesów klient umieścił logotypy instytucji oraz województwa śląskiego, dane teleadresowe oraz koła w kolorach samorządu wojewódzkiego, tj. niebieskim, zielonym i żółtym. Przy dolnej krawędzi kartek notesów umieszczono natomiast pełną nazwę i logotyp instytucji.

Skontaktuj się z nami

Spodobał Ci się zmodyfikowany zestaw notesów w twardej oprawie, który przygotowaliśmy dla jednostki organizacyjnej Samorządu Województwa Śląskiego? Szukasz podobnego rozwiązania dla swojej firmy lub masz własny pomysł na udoskonalenie tego produktu? Skontaktuj się z naszym działem handlowym, a nasi specjaliści – Hanna Lubińska i Patryk Rękoś – odpowiedzą na Twoje pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Patryk Rękoś
kom. +48 600 30 30 70
tel. +48 61 662 57 88
e-mail: p.rekos@fkd.pl