Notes i długopisduet idealny

Kartka papieru bez długopisu czy ołówka jest niczym wazon bez bukietu – osobno istnieją, ale nie spełniają swoich funkcji. Nasi klienci doskonale o tym wiedzą i coraz chętniej kupują komplety składające się ze spersonalizowanego notesu i akcesoriów do pisania. Co sprawia, że taki duet zasługuje na miano idealnego?

W Grupie FKD oferujemy klientom nie tylko artykuły papiernicze, ale także zindywidualizowane zestawy, które w szybkim czasie stały się naszym sprzedażowym hitem. Co niezwykle ważne, typ, styl i wygląd zarówno notesu, jak i długopisu czy ołówka zależy od preferencji osoby składającej zamówienie. Dzięki temu można mieć pewność, że komplet będzie niepowtarzalny.

Jak stworzyć zestaw doskonały?

Jednym z elementów kompletu jest wybrany przez klienta notes z naszej oferty, np. jeden ze standardowych notesów lub nasz bestsellerowy notes z miejscem na długopis. Uzupełniają go dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej artykuły piśmiennicze. Wybierać można spośród dwóch typów ołówków (krótki i długi) lub trzech rodzajów długopisów (plastikowy, metalowy oraz ekologiczny z kukurydzy i recyklingowego kartonu). Na wszystkich wymienionych wyżej przedmiotach umieścić można zindywidualizowaną reklamę firmy, np. nadruk lub grawer logotypu.

Dlaczego warto wybrać zestaw?

  • Kupując w jednym miejscu, oszczędzasz

Gdy robimy zakupy, zawsze zależy nam, aby uporać się z nimi w stosunkowo krótkim czasie i nie przepłacić. Zamawianie towarów w dwóch różnych miejscach wiąże się z podwójnymi kosztami dostawy lub dojazdu do sklepu, a także z dwa razy dłuższym czasem, który poświęcony zostanie na złożenie zlecenia i obsługę. Kupno dwóch przedmiotów w jednej firmie zapewnia Ci więc zarówno oszczędność czasu, jak i pieniędzy.

  • Zyskujesz podwójną reklamę

Personalizowane gadżety firmowe z logotypem, adresem czy mottem przedsiębiorstwa są idealnym nośnikiem reklamy. Dzięki swojej użyteczności przeważnie zamiast w koszu (jak w przypadku ulotek) znajdują miejsce na długi czas na biurku lub w torbie Twoich kontrahentów czy potencjalnych klientów. Tworząc zestaw notesu oraz długopisu w kolorach firmy z wydrukowanym logo, zwiększasz więc szansę, że Twoja reklama będzie widoczna dwa razy częściej i dotrze do większej liczby osób.

  • To doskonały pomysł na prezent

Większość klientów lubi być zaskakiwanych drobnymi prezentami. W takiej roli doskonale sprawdzają się personalizowane gadżety firmowe, takie jak notesy i kalendarze. Może warto dodać do nich pasujący stylem długopis lub ołówek, tworząc w ten sposób ciekawy zestaw prezentowy dla kontrahentów, potencjalnych klientów lub pracowników? Wybierając zestaw konferencyjny wzbogacony o długopis lub ołówek, Twoja reklama, razem z Twoimi pracownikami czy klientami, pojawi się nie tylko w biurach czy domach, ale także na branżowych szkoleniach, konferencjach i spotkaniach biznesowych.

Chcesz zamówić zestaw składający się z notesu i długopisu/ołówka? Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami.