Wiszący kalendarz czterodzielny Grupy FKD jest nowością, która przypadnie do gustu wszystkim, dla których planowanie jest podstawą pracy. Jeden rzut oka wystarczy, aby sprawdzić w nim terminy z poprzedniego, bieżącego oraz dwóch kolejnych miesięcy. Bez konieczności wertowania kartek w terminarzu biurkowym i nerwowego przeglądania dat w komputerze czy na telefonie. To spore ułatwienie, prawda?

W ofercie kalendarzy biurowych na nadchodzący 2019 rok naszym klientom oferujemy nowość – kalendarz czterodzielny. Wyglądem przypomina on tradycyjny, znany wszystkim kalendarz trójdzielny. Różnica polega jednak na tym, że oprócz kalendarium z poprzedniego, bieżącego i nadchodzącego miesiąca, widoczny jest również jeszcze jeden przyszły miesiąc. Konkretną datę zaznaczać pomaga przesuwane okienko. Takie rozwiązanie pozwala planować pracę, dostawy czy spotkania z klientami lub kontrahentami z większym wyprzedzeniem.

Kilka szczegółów

Kartonowy podkład kalendarza czterodzielnego, do którego przyklejone są papierowe, 12-stronicowe kalendaria, ma wymiary 310 x 693 mm. Jego górna część, nazywana główką, jest miejscem idealnym do zamieszczenia reklamy firmy czy innego indywidualnego projektu graficznego według Twojego pomysłu. Będzie ona dobrze widoczna dla każdej osoby wchodzącej do biura, ponieważ pod zadruk przeznaczona jest przestrzeń o dużych wymiarach (310 x 210 mm). Dodatkowo – zamiast standardowej błyszczącej folii – można zastosować w tym miejscu folię matową lub folię matową z punktowym lakierem UV, które nadadzą kalendarzowi elegancji i ciekawego wyglądu.

Idealny na prezent

Koniec roku i związane z nim okazje, takie jak Mikołajki czy Święta Bożego Narodzenia, to idealny moment, aby podarować swoim pracownikom czy kontrahentom prezent. Podarunkiem zarówno praktycznym, jak również gustownym będzie z pewnością kalendarz czterodzielny z naszej oferty zapakowany w piękną, idealnie dopasowaną, zadrukowaną według pomysłu klienta kopertę kartonową lub papierową. To pomysł doskonały nie tylko dla dużych, zatrudniających tysiące pracowników firm, ponieważ minimalne zamówienie złożyć można już na 100 sztuk.

Zobacz, zanim zamówisz

Jesteś zainteresowany kalendarzem czterodzielnym produkowanym przez grupę FKD, ale chciałbyś go najpierw zobaczyć na własne oczy? Zgłoś się do naszego działu handlowego, aby otrzymać wzór. Nasi specjaliści, Hanna Lubińska i Patryk Rękoś, służą również pomocą, jeżeli masz dodatkowe pytania lub chcesz wiedzieć, jaka jest cena kalendarza czterodzielnego. Po uzyskaniu od Ciebie podstawowych informacji, przedstawią Ci oni wstępną wycenę zamówienia.

Skontaktuj się z nami

Patryk Rękoś
kom. +48 600 30 30 70
tel. +48 61 662 57 88
e-mail: p.rekos@fkd.pl