Wydaje się, że w temacie kalendarzy i notesów firmowych wymyślono już wszystko. Te z pozoru standardowe produkty mają jednak potencjał do niecodziennych, nowatorskich zmian. Przykładem świeżego spojrzenia na notesy i kalendarze firmowe są nasze modele o podwójnej sile przyciągania. Dzięki zastosowaniu elementów z papieru magnetycznego można umieścić je na pionowej, metalowej powierzchni, gdzie zdecydowanie lepiej niż tradycyjne produkty skupiają na sobie wzrok użytkowników. Poznajmy je bliżej.

Modele notesów firmowych z magnesem oraz kalendarzy firmowych z magnesem są nowością w naszej ofercie. Od momentu pojawienia się w sprzedaży cieszą się jednak sporym, stale rosnącym  powodzeniem. Nic dziwnego – rozwiązanie to ma wiele zalet, które opisujemy poniżej. Co warto wiedzieć o oferowanych przez nieliczne zakłady poligraficzne w Polsce kalendarzach z magnesem oraz notesach z magnesem?

Idealny gadżet firmowy – notesy z magnesem

W ofercie posiadamy dwa rodzaje notesów z magnesami – podstawowy z prostokątną główką magnetyczną oraz niestandardowy z elementem magnetycznym w dowolnie wyciętym kształcie. Oba modele oferują ciekawą przestrzeń na nadruk reklamy Twojej firmy. W obu przypadkach indywidualnie wybrana grafika może pojawić się zarówno na magnesie prostokątnym bądź wycinanym, jak również na odrywanych kartkach notesu, które wykonane są z papieru offsetowego 80g, w formacie 68 x 130 mm. Zadrukowany Twoim oryginalnym projektem notes to nie tylko niecodzienny i użyteczny gadżet firmowy. Notes z magnesem, który można przyczepić do metalowej powierzchni, np. metalowych drzwi czy wykonanej z metalu tablicy biurowej, jest również doskonałym nośnikiem reklamy.

Dlaczego warto zamówić notesy z magnesem?

Nasi klienci chwalą notesy z magnesem Grupy FKD za ekonomiczny, a więc poręczny format, który idealnie sprawdza się do sporządzania codziennych, krótkich notatek, np. listy zakupów czy zadań do wykonania. Zaletą notesów z magnesem jest także dobre wyeksponowanie reklamy firmy, dzięki możliwości umieszczenia go w niecodziennych miejscach ze względu na zastosowanie papieru magnetycznego. Do tej pory notesy spoczywały spokojnie na blatach bądź w szufladach biurek. Wraz z wprowadzeniem do produkcji notesów z magnesem podejście to uległo zmianie. Obecnie nie ma ograniczeń, aby notes zawiesić na pokrytej farbą metaliczną ścianie czy metalowych powierzchniach (np. tablicy, drzwiach, elementach konstrukcyjnych budynku). Plusem tego rozwiązania jest także fakt, że można zamówić niski nakład. Jeżeli prowadzisz małą firmę, a chcesz zachwycić swoich kontrahentów czy klientów ciekawym gadżetem, zamów notesy magnetyczne w ilości już od 100 sztuk.

Dopasuj tak, jak lubisz

Notesy z magnesem możesz zmieniać według własnych upodobań. Poza kształtem magnesu (prostokątnym bądź wycinanym w indywidualny wzór) do wyboru masz także inne parametry. Możesz zdecydować się na notes o większej bądź mniejszej objętości kartek (25 lub 50), a także o standardowych wyrywanych bądź samoprzylepnych kartkach. Co więcej, o ile nie ma przeciwwskazań technologicznych, zmienić możemy również format oferowanych przez nas notesów magnetycznych. Jeżeli zamawiasz notesy z magnesem jako gadżety firmowe, pamiętaj o dobraniu do kompletu ołówków lub długopisów z indywidualnym nadrukiem.

Gorąca nowość – kalendarze z magnesem

W Grupie FKD proponujemy klientom kalendarze z magnesem w kilku wersjach. Dostępne są one z kalendarium jednodzielnym oraz trójdzielnym – w obu przypadkach z wycinanym zgodnie z projektem klienta bądź prostokątnym, magnesem. W kalendarzach jednodzielnych, z magnesem wycinanym bądź standardowym, kalendarium znajdujące się na wyrywanej karcie obejmuje bieżący miesiąc jako główny oraz dwa pozostałe jako pomocnicze. W trójdzielnych kalendarzach z magnesem na wyrywanym arkuszu znaleźć można natomiast aż trzy miesiące – miniony, bieżący oraz nadchodzący. Poza numeracją dni i tygodni na stronach wydrukowane są także nazwy miesięcy i dni tygodnia w trzech językach – polskim, niemieckim i angielskim. Dzięki temu nasze kalendarze z magnesem są doskonałym gadżetem firmowym dla przedsiębiorstw biorących udział w międzynarodowych targach bądź współpracujących z firmami zagranicznymi.

Dlaczego warto zamówić kalendarze z magnesem?

Kalendarze z magnesem swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim podręcznemu rozmiarowi oraz możliwości przyczepienia do dowolnej metalowej powierzchni. Zaletą kalendarza magnetycznego jest także możliwość nadrukowania na magnesie indywidualnego projektu reklamy bądź logotypu firmy. Ze względu na fakt, że z kalendarza korzysta się przez cały rok, oferując kalendarze magnetyczne kontrahentom bądź klientom jako gadżet firmowy, zyskujesz darmową  reklamę w ich przestrzeni biurowej przez co najmniej dwanaście miesięcy.

Stwórz kalendarz idealny

Decydując się na zamówienie kalendarza z magnesem Grupy FKD, możesz stworzyć z naszą pomocą model w pełni odpowiadający Twoim oczekiwaniom. Oprócz wyboru typu kalendarium, możesz także zdecydować się na niestandardową, wycinaną „główkę” magnetyczną, np. w kształcie logotypu firmy. Na życzenie klienta możemy również przygotować kalendarze z magnesem o nietypowym formacie.

Chcesz zamówić notesy firmowe z magnesem bądź kalendarze firmowe z magnesem? Możesz wybierać z oferty standardowych modeli – wystarczy złożyć zamówienie przez formularz znajdujący się obok opisu produktu na naszej stronie internetowej. Jeżeli chcesz stworzyć z nami niestandardowe modele notesów i kalendarzy z magnesem, np. w innych niż wskazane przez nas formatach lub kształtach, skontaktuj się z nami.

Patryk Rękoś
kom. +48 600 30 30 70
tel. +48 61 662 57 88
e-mail: p.rekos@fkd.pl