POLITYKA PRYWATNOŚCI

Polityka Prywatności jest zbiorem reguł, które mają na celu poinformowanie Klientów Grupy FKD Sp. z o.o. o wszelkich aspektach pozyskiwania, przetwarzania i ochrony danych osobowych, podanych podczas korzystania ze strony internetowej https://fkd.pl/ (dalej jako „Strona Internetowa”).

Wszelkie dane osobowe podawane w formularzach na stronach serwisu https://fkd.pl/ są gromadzone i przetwarzane oraz wykorzystywane wyłącznie przez firmę Grupa FKD Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Zbąszyńskiej 8a, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu pod numerem 0000352291, o numerze NIP 7792372599 oraz REGON 301397496, w celach administracyjnych i statystycznych oraz promocyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r. (Dz.U. nr 133 z 1997 r.).

Wprowadzenie danych w ramach ww. formularzy oraz ich zaakceptowanie przez użytkownika Strony internetowej jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu przez Grupa FKD Sp. z o.o. w celu odpowiedzi na formularz oraz w celach statystycznych, administracyjnych i promocyjnych.

Dane te nie będą przekazywane innym podmiotom.

Użytkownik ma w każdym momencie prawo do wglądu, poprawienia oraz usunięcia podanych informacji. Usunięcie danych osobowych o użytkowniku następuje na jego żądanie. Należy wówczas przesłać je na adres email: biuro@fkd.pl. W przypadku, gdyby Użytkownik uznał takie rozwiązanie za niewystarczające, może zwrócić się pisemnie do Grupa FKD Sp. z o.o. na adres siedziby podany powyżej.

Cenimy zaufanie, jakim obdarzają nas użytkownicy Strony Internetowej, powierzając nam swoje dane osobowe. Zawsze korzystamy z danych osobowych w sposób uczciwy tak, aby nie zawieść Państwa zaufania.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej samej podstronie.