Praca w FKD

Obecnie poszukujemy specjalistów na stanowisko

INTROLIGATOR

Zakres obowiązków:
– obsługa maszyn introligatorskich: krajarka, foliarka, sztanctygiel
– pomoc w ręcznych pracach introligatorskich
– dbałość o procedury i higienę pracy
– raportowanie pracy w systemie on-line

Wymagania:
– doświadczenie na podobnym stanowisku w branży poligraficznej
– mile widziane wykształcenie poligraficzne
– rzetelność, dokładność i samodzielność
– zdolności manualne

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
– zatrudnienie 1 lub 2-zmianowe
– korzystne warunki finansowe
– szkolenie i wsparcie współpracowników

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na e-mail: praca@fkd.pl

W tytule należy wpisać „aplikacja na stanowisko introligator”.

Będziemy wdzięczni za załączenie klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 833).

Zastrzegamy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.