ZŁÓŻ ZAPYTANIE

Przy każdym produkcie znajdziesz konfigurator zapytania, w którym możesz wybrać parametry produktu. Jeśli Twoje zapytanie jest nietypowe lub dotyczy produktu, którego nie ma na stronie, skorzystaj z formularza kontaktowego. Podaj nam informacje o produkcie, a jeśli to możliwe, dołącz również plik graficzny.

OTRZYMASZ WYCENĘ W 24H

Na większość zapytań odpowiadamy w ciągu 24 godzin. Wycenę otrzymasz e-mailem. Bardziej skomplikowane zapytania mogą nam zająć nieco więcej czasu. W przypadku wątpliwości lub potrzeby doprecyzowania szczegółów, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

Prześlij swoje zamówienie na adres e-mail podany w wycenie. Pamiętaj, aby podać prawidłową nazwę i adres siedziby oraz dane osoby uprawnionej do składania zamówień. Po naszej stronie Twoim zleceniem zajmować się będzie zawsze jedna osoba – Opiekun Klienta. Na jego pomoc możesz liczyć na każdym etapie współpracy.

DOKONAJ PŁATNOŚCI

Opłatę za zamówienie możesz przelać na konto bankowe PL lub UE podane tutaj. Gdy kwota wpłynie na nasze konto, zaczniemy realizację zlecenia. Fakturę otrzymasz po wykonaniu zamówienia w formie elektronicznej lub papierowej – według Twojego wyboru.

ZAAKCEPTUJ PROJEKT

Jeśli masz własny projekt graficzny, prześlij go na adres prepress@fkd.pl (do 20 MB) lub na serwer FTP (powyżej 20 MB). Dane do serwera otrzymasz od Opiekuna Klienta. Pliki przygotuj zgodnie z wytycznymi, które znajdziesz tutaj.

Jeśli nie masz własnego projektu graficznego, przygotują go dla Ciebie nasi graficy. Skontaktuj się z Opiekunem Klienta, który przedstawi Ci ofertę.

Zawsze przed drukiem prześlemy Ci pliki graficzne do finalnej akceptacji.

DOSTAWA

Jeśli wybierzesz opcję zamówienia z transportem, nasz kurier jak najszybciej dostarczy towar pod wskazany adres. Możesz również odebrać zamówienie osobiście w naszej siedzibie lub skorzystać z własnego kuriera.