W połowie maja w Monachium odbędą się jedne z najważniejszych targów branżowych poświęconych drukowi cyfrowemu, wielkoformatowemu, sitodrukowi i drukowi na tekstyliach. Podczas FESPA Global Print Expo 2019 zaprezentowane będą najnowsze światowe rozwiązania w zakresie druku, a także odbędą się ciekawe konkursy i pokazy. Co to jest FESPA Global Print Expo? Gdzie i kiedy dokładnie się odbędzie? Jakie atrakcje czekają na odwiedzających? Odpowiadamy na najważniejsze pytania i podpowiadamy, jak zaoszczędzić 70 euro i wziąć udział w targach zupełnie za darmo.

Co to jest FESPA Global Print Expo?

FESPA Global Print Expo to największe w Europie międzynarodowe, profesjonalne targi poligraficzne. W całości poświęcone są one drukowi na tekstyliach, drukowi wielkoformatowemu, sitodrukowi i drukowi cyfrowemu. Każdego roku wydarzenie to gromadzi kilkuset wystawców z całego świata prezentujących innowacyjne rozwiązania i premiery produktów z sektora druku cyfrowego, sitodruku, dekoracji, opakowań itp. W zeszłym roku FESPA Global Print Expo przyciągnęło aż 20 tysięcy odwiedzających oraz setki wystawców ze 142 krajów świata. W tym roku organizatorzy przewidują, że swoje stoiska zaprezentuje nam aż 700 różnych firm.

Co zobaczymy na FESPA Global Print Expo 2019?

W przestrzeni sześciu rozległych hal wystawienniczych monachijskiego Messe zaprezentowane zostaną najnowsze produkty i rozwiązania w zakresie sitodruku, druku cyfrowego i tekstylnego. Dodatkowo wydarzeniu towarzyszyć będzie European Sign Expo, czyli targi promujące niedrukowane rozwiązania komunikacji wizualnej. W ciągu czterech dni odwiedzający będą mogli zobaczyć nowości największych globalnych marek, producentów i dostawców z branży poligraficznej, a także wziąć udział w konkursach, zobaczyć wystawy oraz posłuchać branżowych dyskusji.

FESPA

Dlaczego warto wybrać się na FESPA Global Print Expo 2019?

Powodów, dla których warto wybrać się na FESPA Global Print Expo 2019 jest co najmniej kilka. Jest to doskonała okazja, aby poznać i zobaczyć na własne oczy najnowsze produkty i technologie poligraficzne. Podczas targów można w jednym miejscu porównać oferty różnych marek, oszczędzając swój czas, a także wziąć udział w panelach dyskusyjnych czy szkoleniach oferowanych przez największych wystawców. Wizyta na FESPA Global Print Expo 2019 daje również możliwość zebrania inspiracji do własnej oferty oraz nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Kiedy odbędzie się FESPA Global Print Expo 2019?

Targi Global Print Expo 2019 zaplanowane są w połowie maja 2019 roku, dokładnie w dniach od 14 do 17 maja. Teren targów otwarty będzie dla zwiedzających w godzinach od 10 do 18 (od wtorku 14 maja do czwartku 16 maja) oraz w godzinach od 10 do 16 w piątek 17 maja.

FESPA

Gdzie odbywają się targi FESPA Global Print Expo 2019?

Tegoroczne wydarzenie odbędzie się u naszych zachodnich sąsiadów, czyli w Niemczech. Centrum wystawiennicze Munich Messe, w którym prezentowane będą stoiska uczestniczących w wydarzeniu firm, znajduje się we wschodniej części Monachium. Aby się tam dostać, wystarczy 20-minutowa przejażdżka pociągiem z centrum miasta.

Jak wziąć udział w FESPA 2019 za darmo?

Koszt udziału w targach FESPA Global Print Expo 2019 wynosi 70 euro (przy kupnie biletu na miejscu) lub 40 euro (kupując bilet przez Internet). Organizatorzy udostępnili jednak kod zniżkowy, dzięki któremu można odebrać całkowicie darmową wejściówkę na wydarzenie. Aby z niego skorzystać, należy wejść na stronę rejestracji gości i w miejscu przeznaczonym na wpisanie kodu rabatowego wpisać: FESG901. Chcesz się zarejestrować już teraz? Kliknij tutaj.