Planujesz wręczyć kalendarze firmowe na 2019 rok w prezencie pracownikom i kontrahentom? Najwyższa pora na złożenie zamówienia! Podpowiadamy, na jakie kryteria warto zwrócić uwagę podczas wyboru doskonałego kalendarza firmowego.

Koniec roku jest najlepszym (i ostatnim) momentem, aby pomyśleć o zamówieniu kalendarzy firmowych 2019. Mnogość propozycji oferowanych przez setki różnych drukarni może przyprawiać jednak o zawrót głowy – stojące, wiszące, w formie notesu, małe, duże, z logotypem firmy lub ze spersonalizowaną grafiką… Liczy się nie tylko format i typ kalendarza, ale przede doświadczenie i rzetelność drukarni, która stoi za jego produkcją. Jak zatem wybrać najlepszy kalendarz firmowy na 2019 rok?

Jakość, jakość i jeszcze raz…

Podstawowym kryterium przy wyborze drukarni, która wyprodukuje dla Ciebie kalendarze firmowe, powinna być jakość druku oraz zastosowanego papieru. Bez nich nawet najciekawszy, designerski projekt będzie wyglądał po prostu nieefektownie i marnie. W grupie FKD wiemy, jak robić to dobrze, gdyż kalendarze firmowe drukujemy już od ponad dziesięciu lat. W branży poligraficznej działamy jednak znacznie dłużej, bo od niemal trzech dekad, co przekłada się bezpośrednio na doświadczenie naszych specjalistów oraz branżowe know-how. Co więcej, dbamy nie tylko o wybór najlepszego papieru do produkcji, ale także o jego właściwe przechowywanie (przeczytaj więcej).

 

Projekt, który Cię zatrzyma

Ciekawy, a przy tym nienachalny projekt kalendarza firmowego sprawi, że będzie on często i chętnie wykorzystywany przez naszych pracowników, kontrahentów czy potencjalnych klientów. Wbrew pozorom, stworzenie idealnego kalendarza nie jest jednak tak łatwe, jak się wydaje. Zbyt dużo elementów graficznych na małej przestrzeni, nieczytelne i przestarzałe kalendarium czy zastosowanie trącących myszką fontów mogą zepsuć finalny efekt. Jeżeli szukasz nowoczesnych kalendarzy firmowych, które będą dumą, a nie powodem do wstydu dla Twojej firmy, zgłoś się do nas. Kalendarze firmowe projektowane przez specjalistów Grupy FKD wybijają się bowiem na tle konkurencji m.in. przejrzystymi, nowoczesnymi kalendariami oraz designem inspirowanym najnowszymi trendami w projektowaniu graficznym.

Liczy się pierwsze wrażenie

Kalendarz, który ma stanowić prezent od Twojej firmy dla pracowników, kontrahentów czy przyszłych klientów, powinien wyglądać zachęcająco nie tylko na ścianie czy biurku. Bardzo ważne jest, aby wręczać go w odpowiednim, dopasowanym opakowaniu. W Grupie FKD kalendarze firmowe mogą być zapakowane w dopasowane do konkretnego modelu ozdobne kartonowe, tekturowe lub papierowe koperty z wybranym przez ciebie nadrukiem. Indywidualny projekt jest nie tylko kolejnym po kalendarzu nośnikiem reklamy Twojej firmy, ale także znacząco podnosi jej prestiż w oczach obdarowywanych osób.

Jesteś ciekawy, jakie nowości przygotowaliśmy na rok 2019 oraz które kalendarze sprzedawały się najlepiej w 2018 roku? Już wkrótce na blogu post dotyczący najciekawszych modeli kalendarzy firmowych Grupy FKD, a już teraz informacje te uzyskasz od naszych specjalistów z działu handlowego – Hanny Lubińskiej i Patryka Rękosia. Zachęcamy do kontaktu!

Patryk Rękoś
kom. +48 600 30 30 70
tel. +48 61 662 57 88
e-mail: p.rekos@fkd.pl