Portfolio naszych zagranicznych klientów stale się rozrasta, dlatego w ostatni kwartał roku weszliśmy międzynarodowo! Treści z naszej strony internetowej przetłumaczyliśmy na angielski i niemiecki, a specjaliści z naszego działu handlowego podszkolili swoje umiejętności językowe, aby swobodnie komunikować się ze zleceniodawcami z innych krajów. Jeżeli dodamy do tego powtarzalną wysoką jakość naszego druku oraz wieloletnie doświadczenie w branży, możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy dobrze przygotowani na eksportowy rozwój firmy!

Przed 30 laty zaczynaliśmy jako niewielka firma skupiająca się głównie na zleceniach wykonywanych dla polskich firm. Dziś, bogatsi o doświadczenie, wiedzę i sprzęt poligraficzny na światowym poziomie, z roku na rok realizujemy coraz więcej projektów dla niezwykle wymagających klientów zagranicznych. Chcąc ułatwić im możliwość zapoznania się z naszą pełną ofertą, postanowiliśmy wprowadzić Grupę FKD w nową, multilingwistyczną erę. Jakie ułatwienia czekają na naszych zagranicznych zleceniodawców?

WWW w trzech językach

Strona internetowa Grupy FKD w zeszłym roku zyskała nową szatę graficzną, a także zupełnie nowe, polskojęzyczne szczegółowe opisy każdego z ponad setki naszych produktów. Teraz nadszedł czas, aby zapoznanie się z naszą ofertą ułatwić również klientom z zagranicy. Każda informacja została skrupulatnie przetłumaczona na języki angielski oraz niemiecki. Chcąc zobaczyć wersję strony w innym niż polski języku, wystarczy kliknąć na ikonkę z flagą Niemiec lub Wielkiej Brytanii widoczne w prawym górnym rogu naszej strony internetowej. Co ważne, wersję językową można zmienić nie tylko z poziomu strony głównej, ale także z podstron, np. z poszczególnymi kategoriami produktowymi. Jest to naprawdę duże ułatwienie dla tych zagranicznych klientów, którzy trafią do nas, wyszukując w internecie konkretne produkty, np. kalendarze czy notesy.

Mówimy po angielsku i niemiecku

Strona internetowa po angielsku czy niemiecku to nie wszystko! Wierzymy, że kluczem do dobrej współpracy z zagranicznymi klientami są przede wszystkim pracownicy drukarni, którzy sprawnie i merytorycznie odpowiedzą na wszelkie pytania w języku, którym posługują się nasi kontrahenci. Specjaliści z naszego działu handlowego, czyli Hanna Lubińska i Patryk Rękoś, czekają na Państwa zapytania telefoniczne i mailowe, a także te kierowane do nas przez formularz kontaktowy. Odpowiedzą na wszystkie nurtujące Was pytania, np.  dotyczące procesu technologicznego, ceny wydruku, terminu zlecenia czy sposobu dostawy. Bez obaw możecie więc Państwo pytać: „Do you speak English?” oraz „Sprichst du Deutsch?”.

Zostań z nami!

Trafiłeś na tę stronę internetową, ponieważ szukasz polskiej drukarni, w której bez problemu porozumiesz się po angielsku lub niemiecku? Doskonale się składa – drukarnia Grupy FKD to nie tylko najlepszy stosunek jakości druku do ceny i doświadczenie w zagranicznych kontraktach, ale także strona www w trzech wersjach językowych oraz obsługa klientów anglo- i niemieckojęzycznych. Nasi specjaliści czekają na Twoje pytania.

Patryk Rękoś
kom. +48 600 30 30 70
tel. +48 61 662 57 88
e-mail: p.rekos@fkd.pl