Współcześnie gest kciuka skierowanego do góry większości osób kojarzy się z mediami społecznościowymi. Dzięki serwisowi Facebook w zaledwie kilkanaście lat zrobił on zawrotną karierę i dla młodych stał się symbolem aprobaty, graficznym wyrażeniem słów „lubię to”, czyli „like it”. Na życzenie Społecznych Szkół Bułhaka wykorzystaliśmy kształt popularnego „lajka” do stworzenia wycinanych notesów samoprzylepnych.

Klient, czyli Społeczne Szkoły Bułhaka, chciał stworzyć gadżet dla młodzieży, który rozdawany będzie podczas dni otwartych szkoły i targów edukacyjnych. Miał on być zarówno przydatny, jak również wyglądać na tyle ciekawie, aby potencjalni uczniowie i ich rodzice chętnie po niego sięgnęli i zabrali go do domu. Z założenia miało to być także coś młodzieżowego, nowoczesnego i dobrze kojarzącego się nastolatkom. Wspólnie postawiliśmy na samoprzylepne notesy wycinane w kształt popularnego „lajka” znanego wszystkim z serwisu Facebook. To był strzał w dziesiątkę – notesy z pierwszej partii druku rozeszły się jak przysłowiowe „ciepłe bułeczki”. Właśnie realizujemy dla klienta dodruk.

Kciuk do góry!

Notesy samoprzylepne znane są wszystkim uczniom oraz pracownikom biurowym od niemal dwóch dekad. W Grupie FKD postanowiliśmy urozmaicić je przez zastosowanie ciekawego kształtu, który można uzyskać za pomocą specjalnych wykrojników. Do projektu Społecznych Szkół Bułhaka wybrany został symbol kciuka uniesionego do góry. Aby wzmocnić przekaz i wyróżnić wycinane samoprzylepne notesiki „lajki” spośród innych gadżetów szkolnych, doradziliśmy użycie przyciągającego wzrok żółtego papieru samoprzylepnego o gramaturze 80 g/m² (do wyboru jest cała paleta różnych kolorów). Wielkość tego konkretnego notesu „kciuka” wynosi 96 x 69 milimetrów (zmienia się ona zależnie od wybranego kształtu notesu wycinanego), co pozwala na swobodne umieszczenie na nim notatki. Jego objętość to w tym przypadku 50 kartek (do wyboru jest także 25 i 100 kartek). Dzięki temu „lajk” posłuży obdarowanej nim osobie przez dłuższy czas.

Zrób to sam

Notesy samoprzylepne wycinane w Grupie FKD wykonujemy zgodnie z indywidualnym projektem klienta lub według naszego gotowego wzoru (wykrojnika). Społeczne Szkoły Bułhaka wybrały pierwszą z tych opcji i stworzyły projekt, korzystając z naszego gotowego szablonu. W efekcie otrzymaliśmy spersonalizowane notesy „lajk” z umieszczoną w widocznym miejscu nadrukowaną w dwóch kolorach nazwą szkoły. Tego typu reklama sprawia, że podczas codziennego korzystania z samoprzylepnych karteczek obdarowana nimi osoba, spoglądając na kartki, pamięta o naszym kliencie. Kształt wycinanego notesu samoprzylepnego można wybrać spośród aż 250 gotowych szablonów. Na zamówienie tworzymy także notesy wycinane w nietypowych kształtach spoza naszej bazy. Z powodzeniem tworzymy więc zadrukowane zgodnie z indywidualnym projektem samoprzylepne notesy firmowe wycinane np. w kształcie logotypu firmy.

Nie tylko notes

Decydując się na wycinany notes samoprzylepny, warto wybrać także firmowy długopis lub ołówek z nadrukiem. Do kompletu polecamy z naszej oferty między innymi: długopis plastikowyołówek standarddługopis metalowy lub niewielki, łatwy do przechowywania ołówek mini. Chcesz zamówić wycinany notes samoprzylepny dla swojej firmy? Wejdź na stronę produktu i wybierz jeden z dostępnych gotowych wzorów lub prześlij nam swój indywidualny projekt notesu firmowego o nietypowym kształcie. Wysyłając zapytanie przez naszą stronę www.fkd.pl określ wielkość nakładu, objętość notesu i ilość kolorów nadruku. Wpisz także potencjalne uwagi do zamówienia. Ostatnim krokiem jest kliknięcie przycisku „Dodaj do zapytania”. Po otrzymaniu powyższych informacji skontaktujemy się z Tobą, przygotujemy wycenę i doradzimy we wszystkich kwestiach technicznych.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszym działem handlowym.

Patryk Rękoś
kom. +48 600 30 30 70
tel. +48 61 662 57 88
e-mail: p.rekos@fkd.pl