Ostatni kwartał roku w firmowych działach marketingu najczęściej wiąże się gorączkowymi poszukiwaniami upominków świątecznych dla pracowników oraz kontrahentów. Doskonałym pomysłem na prezent firmowy jest zindywidualizowany zestaw świąteczny. Obok elegancko zapakowanego kalendarza z firmowym logo znaleźć się w nim mogą m.in. specjalnie zaprojektowane kartka świąteczna, notes czy długopis. Przedstawiamy nasze bestsellerowe zestawy świąteczne z kalendarzem firmowym w roli głównej.

Wysyłkowy zestaw świąteczny

Wysyłkowy zestaw z naszej oferty jest idealnym wyborem dla osób, które zamiast wiadomości e-mail z życzeniami wolą swoim klientom czy kontrahentom wysłać tradycyjną kartkę świąteczną oraz drobny upominek firmowy. To także dobre rozwiązanie w sytuacji, gdy dysponujemy skromnym budżetem na prezenty, a zależy nam na zrobieniu dobrego wrażenia. Wśród zalet tego zestawu świątecznego z kalendarzem biurkowym wymienić trzeba z pewnością łatwość wysyłki ze względu na niedużą wielkość. Klienci doceniają także stosunkowo niski koszt produkcji przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości materiałów i druku.

Co znajduje się w środku? Lubiany przez naszych klientów ekonomiczny zestaw wysyłkowy składa się ze specjalnie zaprojektowanego i zindywidualizowanego stojącego kalendarza biurkowego, firmowej kartki świątecznej oraz koperty prezentowej.

W bardziej eleganckiej, a przez to nieco droższej wersji, osoba obdarowywana otrzyma natomiast ozdobną kartonową kopertę ze świąteczną kartą firmową oraz kalendarzem biurkowym z notesami w środku. Wszystkie elementy będą zadrukowane zgodnie z życzeniem klienta we wzory świąteczne z elementami graficznymi identyfikacji wizualnej firmy.

Biurowy zestaw świąteczny

Ten pakiet to doskonała propozycja prezentu dla osób, które większą część dnia spędzają na pracy biurowej. Biurowy zestaw świąteczny sprawdzi się więc zwłaszcza w przypadku firm, które chcą gadżetami firmowymi obdarować własnych pracowników czy też dobrze zapisać się w pamięci ważnych klientów i kontrahentów. Świąteczny zestaw biurowy można ciekawie zaprojektować, łącząc najnowsze trendy designu z elementami graficznymi firmy. Dzięki temu wzrastają szanse, że kalendarze Twojej firmy zagoszczą w biurze obdarowanych nim osób przez cały kolejny rok.

Co znajduje się w środku? Biurowy zestaw świąteczny składa się ze stojącego, niewielkiego kalendarza biurkowego, wiszącego kalendarza ściennego trójdzielnego oraz zindywidualizowanej firmowej kartki świątecznej. Całość zapakowana jest w robiącą wrażenie i dodającą całości elegancji kartonową kopertę.

Eventowy zestaw świąteczny

To ulubiony wybór dla firm, którym zależy na wartościowym i gustownym prezencie świątecznym, który można wręczyć podczas indywidualnych spotkań z pracownikami, klientami czy partnerami biznesowymi. Eventowy zestaw, ze względu na swoją bogatą zawartość, z pewnością zrobi wrażenie, ale jednocześnie sprawdzi się w użytkowaniu przez cały kolejny rok.

Co znajduje się w środku? W papierowej torbie z firmowym nadrukiem umieszczone mogą zostać takie gadżety firmowe jak: duży kalendarz biurkowy w kartonowej kopercie, elegancki kalendarz ścienny, praktyczny notes z metalowym długopisem wzbogaconym o logo firmy. Całości dopełnia gustowna i oryginalna kwadratowa karta świąteczna ze specjalnie przygotowanym nadrukiem firmowym oraz życzeniami.

4 kroki do idealnego zestawu gadżetów świątecznych

Firmowe prezenty świąteczne zrobią większe wrażenie na osobach, które je otrzymają, jeżeli projekt będzie gustownie i spójnie łączył w sobie elementy typowo bożonarodzeniowe z tymi pochodzącymi z systemu identyfikacji wizualnej firmy (CI).

Zindywidualizowane życzenia świąteczne świadczą o szacunku do osób, które je otrzymują. Nie kopiuj formułek z poprzednich lat, tylko postaw na życzenia pasujące do sytuacji i nawiązujące do relacji Twojej firmy z odbiorcą.

Okres świąt Bożego Narodzenia sprzyja ozdobnym elementom w projektach drukowanych. W tym czasie bez obaw w materiałach firmowych możesz zastosować takie uszlachetnienia druku jak np. folia błyszcząca lub matowa, a także wybiórcze lakierowanie UV.

Czym byłby prezent bez eleganckiego opakowania? Decydując się na zestaw gadżetów firmowych, pamiętaj o doborze pasującego rozmiarem i wyglądem opakowania. W tej roli doskonale sprawdzą się kartonowe koperty z firmowym zadrukiem lub papierowe torby z logo firmy.

Masz pytania? Chcesz stworzyć własny zestaw świąteczny z dostępnych w naszej ofercie modeli kalendarzy biurkowych i ściennych, a także długopisów czy kartek świątecznych? Skontaktuj się z nami.

Patryk Rękoś
kom. +48 600 30 30 70
tel. +48 61 662 57 88
e-mail: p.rekos@fkd.pl