SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Poznań

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • Lubisz ludzi? To tak jak my! W pracy będziesz mieć stały kontakt telefoniczny i e-mailowy, a także możliwość spotkań bezpośrednich z naszymi klientami.
  • Wiesz, że każda relacja wymaga zaangażowania? Twoim zadaniem będzie dbanie o pozytywną atmosferę w kontaktach ze stałymi klientami.
  • Samodzielność to Twoje drugie imię? Czekają na Ciebie negocjacje, przygotowywanie ofert i nadzór nad zamówieniami.
  • Zjednujesz sobie ludzi? Wykorzystasz tę zdolnośćdo poszerzania bazy naszych klientów.
  • Wierzysz w grę zespołową? Twoim zadaniem będzie współpraca z innymi działami firmy.

NASZE WYMAGANIA:

  • Nie musisz mieć dużego doświadczenia, dla nas minimum to 6 miesięcy w branży poligraficznej lub reklamowej. Bez obaw, wszystkiego Cię nauczymy.
  • Stawiamy przede wszystkim na łatwość nawiązywania kontaktów. Oczaruj nas tak, jak potencjalnych klientów.
  • Jeśli znasz branżę reklamowo-poligraficzną, będzie to wielkim atutem. Nie jest to jednak jedyne, na co zwracamy uwagę.
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego z pewnością pomoże Ci w obsłudze klientów zagranicznych.
  • Bez dobrej znajomości pakietu MS Office nie ma udanej pracy biurowej. Doskonale o tym wiesz, prawda?
  • Aby sprawnie poruszać się między spotkaniami, niezbędne jest prawo jazdy kat. B. Jeśli je masz, daj nam o tym znać.
  • Masz za sobą pracę w drukarni? Koniecznie nam o tym napisz! To spory atut, ale nie warunek konieczny w rekrutacji.

CO OFERUJEMY:

  • W czasie inflacji i zbliżającego się kryzysu mamy dla Ciebie nie tylko ciekawą, ale przede wszystkim stabilną pracę.
  • Mamy też dla Ciebie bardzo korzystne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji. Bez górnej granicy!
  • Lubisz decydować o sobie? Na tym stanowisku samodzielność to podstawa.
  • Możesz wybrać, w jakim systemie chcesz pracować - na podstawie umowy o pracę lub B2B.
  • Swoje cele zrealizujesz ze służbowym komputerem, telefonem komórkowym i autem do dyspozycji.
  • Ważne są dla Ciebie dodatkowe benefity? U nas możesz przystąpić do programu Multisport.
  • Jeśli chcesz się rozwijać, znajdziesz u nas szkolenia, a także wsparcie profesjonalnego zespołu.

Czekamy na Twoje CV pod adresem praca@fkd.pl

Nie zapomnij o zdjęciu żebyśmy mogli Cię poznać :)

Powered by MasterApps