Biały druk – co warto wiedzieć?

Biały druk – co warto wiedzieć?

19 lipca, 2019 • Aktualności, Poradnik poligraficzny

Klasyczny druk w poligrafii to ciemne napisy i grafiki na białym tle. Współcześnie, w zaawansowanych technologicznie drukarniach, można stworzyć wydruki „negatywowe”, czyli z białym nadrukiem na ciemnym tle. Chcąc uzyskać taki efekt, konieczne jest nie tylko stworzenie projektu z wykorzystaniem białego nadruku, ale także odpowiednie przygotowanie pliku do druku przez grafika. Jak to zrobić?

Czytaj dalej ⟶
Kalendarz firmowy 2020? Pomyśl o nim latem!

Kalendarz firmowy 2020? Pomyśl o nim latem!

01 lipca, 2019 • Aktualności, Z naszej oferty

Większość osób o prezentach gwiazdkowych dla pracowników i kontrahentów zaczyna myśleć jesienią. Okazuje się jednak, że najlepszym momentem na zamówienie notesów czy kalendarzy firmowych są… wakacje. Dlaczego? Składając zamówienie z tak dużym wyprzedzeniem, zyskuje się czas na spokojne opracowanie projektu oraz pewność, że gadżety firmowe dotrą do Twojej firmy na tyle wcześnie, że zdążysz z ich wręczeniem czy dystrybucją do ważnych klientów.

Czytaj dalej ⟶
Najlepsze notesy konferencyjne

Najlepsze notesy konferencyjne

25 czerwca, 2019 • Aktualności, Z naszej oferty

Z roku na rok rośnie liczba różnego typu szkoleń i konferencji. Jak zachęcić uczestników do udziału w organizowanym przez Ciebie przedsięwzięciu? Niestety nie wystarczą ciekawy temat i właściwie dobrani prelegenci. Współcześnie bardzo duże znaczenie ma również odpowiednia oprawa wydarzenia. Jednym z elementów, które pomogą Ci ją zbudować, są notesy konferencyjne i materiały szkoleniowe wyróżnione logotypem Twojej firmy czy instytucji. Zobacz, jakie eleganckie, nowatorskie i jakościowe gadżety konferencyjne oferujemy w Grupie FKD.

Czytaj dalej ⟶
⟵ Zobacz starsze wpisy

Powered by MasterApps