Wejdź do naszego ekologicznego świata…

Staramy się być jak zielona planeta, na której żyje się mądrze, z myślą o przyszłości, nowych pokoleniach, przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii. Wszystko to kształtuje nasze myślenie o świecie dostosowane do otaczających nas trendów.

Eco
ecology-img-1

Odpowiedzialny biznes to poszanowanie naturalnych zasobów i mądre zarządzanie, ale także edukowanie swoich klientów i pracowników.

Nadany przez nas znak ECO FRIENDLY pozwala oznaczyć nasze ekologiczne materiały, bowiem nie tak łatwo je dzisiaj odróżnić od tradycyjnego papieru. Charakterystyczny dotąd szary ekopapier w naszym świecie ma pełną gamę kolorów. Możesz zamówić kalendarze, notesy, ulotki, katalogi, teczki czy wizytowki na białym papierze, ale także na kolorowych papierach pochodzących z recyklingu.

Zobacz produkty Eco Friendlyarrow_forward

Znak ECO FRIENDLY

Produkty reklamowo-opakowaniowe, które wyprodukowaliśmy z materiałów z recyklingu i w sposób przyjazny dla środowiska, otrzymały nasz certyfikowany znak ECO FRIENDLY

Zostały oznaczone, by każdy mógł rozpoznać w nich produkty wykonane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Pamiętaj, że czasy, gdy kolor szary wskazywał na ekologiczne pochodzenie, minęły – nasze materiały eko mają wiele kolorów! Nie używamy folii ani nie pakujemy w nią ekologicznych druków. Stosujemy jedynie wykonane z papieru taśmy pakowe, wypełniacze i kartony, które nadają się do recyklingu.

ecology-img-2vvb

Poznaj świat ECO FRIENDLY

eco icon

Produkcja w naszym świecie eko

Ekologiczne działania to zoptymalizowanie produkcji, między innymi poprzez inwestowanie w nowoczesne maszyny o możliwie jak najniższym zużyciu energii. To umożliwiają nam między innymi zdobyte środki unijne.

Optymalizujemy produkcję poprzez efektywne korzystanie z energii elektrycznej. Kupujemy certyfikowany prąd ze źródeł odnawialnych, a w 30 procentach korzystamy z własnego prądu z fotowoltaiki. To wszystko pozwala nam coraz pewniej stać po tej bardziej zielonej stronie.

drzewo icon

Posadź z nami drzewo

Nasze ekologiczne podejście widoczne jest nie tylko w pracy, ale i w życiu. Segregujemy śmieci, dojeżdżamy do pracy na rowerach, zwracamy uwagę, z jakich materiałów wykonane są np. nasze ubrania, uważniej wybieramy to, co jemy.

Zrównoważony rozwój zaczynamy od nas samych, wiedząc, że zmiany, które wprowadzimy dzisiaj, będą procentować w przyszłości. Cieszymy się, że pracujemy w firmie, która kładzie nacisk na ekologiczne rozwiązania. Jesteśmy partnerem akcji sadzenia drzew w różnych miejscach Polski. Za każde 100 szt. zamówionych kalendarzy książkowych eko, podziękujemy, sadząc jedno drzewo. Możesz razem z nami wesprzeć ekologiczne działania, składając zamówienie na kalendarz.

Inne icon

Certyfikowane papiery ekologiczne

Wśród podstawowych papierów eko mamy m.in. kraft, czyli karton ekologiczny Kraftliner – pozyskany w 70 procentach z włókien pierwotnych i w 30 procentach z włókien z recyklingu (brązowy). Papiery z certyfikatem FSC to m. in. trawa, jabłko i kawa. Papiery te są w 100 procentach biodegradowalne

Drukujemy na szerokiej gamie białych i kolorowych papierów pochodzących z recyclingu. Współpracujemy z międzynarodowymi dostawcami certyfikowanymi przez organizację FSC (Forest Stewardship Council).

Drukownia blog

Zobacz więcej wpisów na naszym bloguarrow_forward

Powered by MasterApps