Zobacz przykłady naszych realizacji

Portfolio hero image

Wybierz interesującą Cię kategorię:

Chcesz wiedzieć, jak może wyglądać Twój notes firmowy lub kalendarz firmowy?

Technologie icon

Korzystamy z nowoczesnych technologii

Aby produkować z jeszcze większą uważnością na otaczający świat i jego potrzeby, korzystamy z nowoczesnych urządzeń i dotacji unijnych, które zapewnią rozwój firmy, minimalizując zagrożenia dla środowiska wynikające z procesów produkcyjnych.

Wykonujemy wysokonakładowy druk offsetowy przy wykorzystaniu najwyższej klasy niemieckich maszyn Heidelberg i niskonakładowy druk cyfrowy przy zastosowaniu m.in. urządzeń marki Konica Minolta.

Mamy dużą świadomość ekologiczną i zależy nam na tym, żeby pracować na zaawansowanych technologicznie maszynach introligatorskich optymalizujących produkcję, na której jakość wpływa także zautomatyzowany system nawilżania hal. Inwestujemy w maszyny o jak najniższym zużyciu energii. W 30% korzystamy z tzw. zielonego prądu z własnej fotowoltaiki.

Inne icon

Mamy największą spersonalizowaną e-ofertę

Oferujemy Ci nie tylko szeroką gamę produktów, ale także możliwości indywidualnego zamówienia i spersonalizowanego nadruku na wybranym papierze ekologicznym. Zobacz nasze przykładowe realizacje i zainspiruj się!

Aby wybrany produkt trafił do Twojego koszyka, wystarczy, że zdefiniujesz jego parametry techniczne i nakład. Masz wówczas gwarancję, że na pewno zamówisz o model kalendarza, notesu, opakowania i wielu innych produktów. Zamówienie jest proste i intuicyjne, a Ty oszczędzasz czas na długie tłumaczenie jego szczegółów.

Zrealizuj z nami swój projekt!

Sprawdź, jak wiele produktów obejmuje nasza oferta.

Znajdziesz u nas kalendarze i notesy w wielu wersjach, ale może się okazać, że potrzebujesz także wizytówek, ulotek, katalogów czy opakowań. Znak ECO FRIENDLY gwarantuje, że zostały one wykonane na bazie papierów lub kartonów z ekologicznych materiałów dla dobra natury.

Zobacz ofertęarrow_forward
Realize project mini banner image

Drukownia blog

Zobacz więcej wpisów na naszym blogu arrow_forward

Powered by MasterApps