30 lat doświadczenia

Jesteśmy jedną z pierwszych prywatnych firm poligraficznych w Polsce. Jako Grupa FKD od ponad 30 lat działamy z pasją i pełnym zaangażowaniem, aby sprostać rosnącym wymaganiom naszych klientów. W tym czasie zdobyliśmy duże uznanie na europejskim rynku usług poligraficznych i reklamowych. Nasze produkty chętnie wybierają zarówno krajowi, jak i zagraniczni klienci.

Nowoczesna technologia

Nieustannie inwestujemy w nowoczesną technologię. Dzięki temu produkujemy najwyższej jakości artykuły poligraficzne, takie jak kalendarze firmowe i notesy. U nas zamówisz także druki biurowe i reklamowe. Zajmujemy się również produkcją opakowań. Klienci, którzy zamawiają nasze produkty, mogą być pewni ich najwyższej jakości. Dbamy o to, aby ich produkcja spełniała wysokie, europejskie standardy.

Zespół profesjonalistów

Stale rozwijamy nasz zespół. Doskonali specjaliści codziennie czuwają nad tym, abyś otrzymał nie tylko najwyższej jakości produkt, ale także satysfakcję i zadowolenie. Dotyczy to zarówno zespołu zajmującego się projektowaniem, drukiem i produkcją, jak i obsługą klienta. Inwestujemy nie tylko w technologię, ale nieustannie podnosimy kwalifikację całego naszego zespołu.

Arleta Berdychowska

Arleta Berdychowska

Prezes zarządu

ZAUFALI NAM