Profesjonalnie i w zgodzie z aktualnymi trendami

Kalendarz lub opakowanie, a także druki reklamowe wszelkiego rodzaju z prawdziwego zdarzenia – nawet jeśli nie masz projektu graficznego? Tak jest. Realizacja niestandardowych zamówień poligraficznych? Oczywiście. Dostarczenie zamówionych produktów prosto do Twojej firmy? Jasne, że tak.

Stylowe opakowania czy kalendarze to produkty, których potrzebujesz, jeśli prowadzisz firmę. Towarzyszą one w codziennym dniu pracownikom, są też wizytówką Twojego biznesu, częścią jego identyfikacji. Naszym priorytetem jest to, by nadążać za wszechobecnymi trendami na rynku. Dlatego naszą fachową wiedzę oraz portfolio produktów poszerzamy o ekologiczne podejście do druku. Szkolimy się i zgłębiamy nowinki technologiczne.

Oczywiście zamówisz u nas nie tylko kalendarze – produkujemy także szereg innych materiałów reklamowo-opakowaniowych dla firm. Wykonamy dla Ciebie wszelkiego rodzaju kartoniki, notesy, teczki, ulotki, katalogi, listowniki, wizytówki czy etykiety. Oprócz druku oferujemy także wysokiej jakości projekty graficzne, ponieważ dysponujemy własnym studiem projektowym.

Wieloletnie doswiadczeie - obrazek
Nowoczesna technologia - obrazek

Wybierz najlepszych specjalistów

Jesteśmy jedną z najstarszych prywatnych firm poligraficznych w Polsce. Oferujemy najszerszą ofertę kalendarzy, notesów i opakowań kartonowych na rynku.

Posiadamy ponad 30 lat doświadczenia w branży poligraficznej. Jako Foto-Kopia-Druk zaczynaliśmy w 1987 roku od przygotowalni matryc oraz druku offsetowego materiałów reklamowych. W 2005 roku przeprowadzona została restrukturyzacja firmy, a park maszynowy został uzupełniony m.in. o nowoczesne urządzenia marki Heidelberg. Firma zmieniła profil działalności oraz nazwę, rozpoczynając produkcję wysokiej jakości kalendarzy i notesów firmowych już jako Grupa FKD.

Od 15 lat jesteśmy liderami branży w Polsce, a w ostatnich latach rozpoczęliśmy ekspansję na rynki Unii Europejskiej, m.in. holenderski, belgijski i francuski. Oferujemy najszerszą e-ofertę notesów, kalendarzy, teczek i opakowań kartonowych spośród rodzimych firm. Wykonujemy indywidualne projekty graficzne oraz jako jedyni dajemy możliwość personalizacji każdego elementu produktu, również kalendariów i kopert.

W jakim kierunku podąża nasza produkcja

Wiemy z doświadczenia, że rozwój w branży poligraficznej jest bardzo istotny. Jesteśmy w stanie wesprzeć Twoje spójne działania – także w zakresie ekologii – produkując materiały opakowaniowe i reklamowe m.in. na bazie papierów certyfikowanych przez FSC, PEFC i ECOLABEL.

Branżę poligraficzną zgłębiamy od lat, wciąż prężnie się rozwijamy, proponując klientom nowe rozwiązania – kompleksowe i zgodne z obowiązującymi trendami. Jeśli chcesz, by wspólnym mianownikiem wszystkich Twoich firmowych działań stał się zrównoważony rozwój, do którego dzisiaj dążą niemal wszystkie przedsiębiorstwa, możesz skorzystać z zamówienia opakowań, kalendarzy, notesów czy ulotek z naszym znakiem jakości ECO FRIENDLY.

Materiały wykonane z wysokiej jakości papieru w wielu kolorach, a także ekologicznego papieru z recyklingu, ale i włókien trawy czy odpadu kawy mogą stać się stylową wizytówką Twojej firmy. Zwłaszcza, że także w przypadku papierów ekologicznych nie musisz ograniczać się do jednego, szarego koloru. Mamy papiery wyprodukowane w 100 procentach z recyklingu w kolorze białym oraz papiery i kartony ECO FRIENDLY w wielu innych barwach.

Możesz zlecić nam także wykonanie projektu graficznego lub wysłać swój własny, którego nadruk wykonamy na wszelkiego rodzaju materiałach, także makulaturowych. Odwiedź zakładkę produktową i sprawdź, co dokładnie u nas zamówisz.

Zespol profesjonalistów - obrazek

Drukownia blog

Zobacz więcej wpisów na naszym blogu arrow_forward

Powered by MasterApps