Gorąca nowość 2020 roku

28 lipca, 2020 • Aktualności, Z naszej oferty

Gorąca nowość 2020 roku

Chociaż może się wydawać, że w kwestii notesów firmowych powiedziano już wszystko, my regularnie udowadniamy swoją kreatywność. W tym roku nasz asortyment gadżetów firmowych poszerzyliśmy o niecodzienny notes kostkę w kartoniku i na paletce. Dlaczego warto sięgnąć po tę nowość?

Masz dość klasycznych notesów kostek i chcesz zaskoczyć pracowników oraz kontrahentów nietuzinkowym gadżetem firmowym? Wybierz nowy notes kostkę w kartoniku zadrukowanym indywidualną reklamą, który na stałe doklejony jest do drewnianej minipaletki. Warto go wybrać, ponieważ…

Użyjesz go wiele razy

Niewiele jest na rynku notesów firmowych, które – po zużyciu kartek – można wykorzystać ponownie. Jednym z nich jest nasz model notesu kostki w kartoniku na paletce odznaczający się nie tylko ciekawym wyglądem, ale też wysoką trwałością. Gdy zapas kartek znajdujących się w kartoniku wyczerpie się, ponosząc zdecydowanie niższe koszty niż początkowo, możesz zamówić kolejny bloczek kartek. To rozwiązanie doskonałe nie tylko dla firm, które szukają rozwiązań zgodnych z ideą less waste, a więc zakładającej ograniczenie ilości śmieci w swojej codziennej działalności przedsiębiorstwa. Ze względu na możliwość wielokrotnego używania bazy, a więc paletki z zadrukowanym w indywidualny wzór kartonikiem, model ten sprawdzi się także tam, gdzie dobrze widziane są mądre oszczędności.

Umieścisz na nim dwie reklamy firmy

Notes kostka w kartoniku i na paletce to doskonała baza do zamieszczania reklam firmowych. Indywidualne nadruki można w przypadku tego modelu umieścić aż w dwóch miejscach – na kartkach notesu i bokach kartoniku. Reklama w dwóch lub czterech kolorach pojawi się na każdej z 550 kartek o wymiarach 116 x 76 mm wykonanych z papieru offsetowego o gramaturze 80 g, a także na kartoniku ze sztywnego i wytrzymałego kartonu 275 g. To nie wszystko! Informacje o Twojej firmie zobaczyć mogą nie tylko osoby obdarowane, które w codziennej pracy będą sporządzać notatki na kartkach z logo firmy. Jeżeli dzielą one biuro z innymi ludźmi czy też prowadzą bezpośrednią obsługę klientów, stojący na blacie biurka notes kostka w kartoniku na paletce działa niczym miniaturowy stand reklamowy  – przyciąga wzrok do reklamy Twojej firmy.

Zaskoczysz osoby obdarowane

Jeżeli zależy Ci na skutecznej reklamie firmy, najlepszym wyborem jest nasza nowość – nietuzinkowy notes kostka w kartoniku na paletce. Przez zastosowanie rozwiązania nieznanego dotąd na rynku gadżetów firmowych model ten zapada w pamięć. Dlaczego? Nie od dziś wiadomo, że efekt zaskoczenia to najlepszy sposób, aby się wyróżnić. Co wpływa na wyjątkowość naszego najnowszego notesu kostki? W odróżnieniu od modeli oferowanych przez konkurencję (notes kostka albo na paletce, albo w kartoniku), u nas otrzymujesz produkt dwa w jednym – notes w kartoniku i dodatkowo na paletce!

Spodobał Ci się ten produkt? Zamów go w naszym nowym sklepie internetowym. Samodzielnie skonfigurujesz go według własnego pomysłu, wybierając m.in. liczbę egzemplarzy, rodzaj uszlachetnienia kartonika na kartki, typ nadruku na kartkach i kartoniku. Co więcej błyskawicznie poznasz cenę i czas realizacji zamówienia!


Jeszcze prostsze zakupy on-line

15 lipca, 2020 • Aktualności, Z naszej oferty


Powered by MasterApps