Dodaj kolor – notesy z barwionym grzbietem

31 marca, 2020 • Aktualności, Z naszej oferty

Dodaj kolor – notesy z barwionym grzbietem

Notes firmowy bez okładki wydaje Ci się nieciekawym gadżetem? Nic bardziej mylnego! Z łatwością można urozmaicić go na kilka sposobów. Najbardziej nowatorskim jest zabarwienie jego grzbietu na wyrazisty kolor. Zobacz nasze realizacje i przekonaj się, że notes z barwionym grzbietem to rozwiązanie dla Twojej firmy.

Niepozorne, ale niezwykle przydatne, lekkie dzięki brakowi okładki, a do tego minimalistyczne i niedrogie – klejone notesy bez okładki mają wiele zalet. Plusem jest także możliwość zindywidualizowania jego projektu. W większości przypadków polega ono na nadrukowaniu na kartach, zgodnie z wytycznymi klienta, np. logotypu firmy, hasła reklamowego czy danych teleadresowych i grafik. Czy to wszystko? W większości firm poligraficznych w Polsce niestety to już koniec. W Grupie FKD idziemy jednak o krok dalej i oferujemy dodatkowo nową usługę, czyli barwienie grzbietu notesu.

Małe i duże

Notesy z kolorowym zabarwionym grzbietem dostępne są w wielu formatach i objętościach. Ich bazę stanowią standardowe modele – mały notes klejony bez okładki oraz notes bez okładki w formacie zeszytowym. W pierwszej grupie znajdują się notesy klejone bez okładki z barwionym grzbietem o rozmiarach 72×50, 72×72 oraz 100×72 mm. W drugiej natomiast umieścić można notesy klejone bez okładki z barwionym grzbietem w formacie A6, A5 i A4. Niezależnie od wielkości, jaką się wybierze, kolorowy nadruk oraz barwny grzbiet doskonale przełamią monotonię z pozoru nudnego notesu.

Do wyboru, do koloru

Notesy klejone z barwionym grzbietem są nowością na polskim i europejskim rynku. Spersonalizowane notesy firmowe z kolorowym grzbietem oferujemy naszym klientom jako jedna z nielicznych firm z branży poligraficznej. Jakie kolory można zastosować, aby stworzyć idealny notes firmowy? Do wyboru są kolory takie jak: żółty, pomarańczowy, różowy, zielony, niebieski, fioletowy.

Barwiony grzbiet to nie wszystko

Chcąc stworzyć idealny notes firmowy z barwionym grzbietem, warto pomyśleć o jego personalizacji przez dodanie nadruku na kartkach. Gustowna grafika, stworzona przez naszych specjalistów, zawierająca logotyp, nazwę czy adres nie tylko przyciągnie uwagę, ale będzie też doskonałą reklamą. Dzięki szerokiemu wyborowi barw grzbietu, z łatwością stworzy się gadżet firmowy o nowatorskim i spójnym wyglądzie.

Chcesz zamówić notesy firmowe z barwionym grzbietem? Masz pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami lub wyślij nam zapytanie ofertowe. Odpowiemy w 24 godziny!

Patryk Rękoś - zdjęcie

Dział handlowy

Patryk Rękoś

+48 600 30 30 70

+48 61 662 57 88

p.rekos@fkd.pl

Kalendarze i notesy dla branży medycznej

05 lutego, 2020 • Aktualności, Z naszej oferty

Kalendarze i notesy firmowe na czas kryzysu

01 czerwca, 2020 • Aktualności, Z naszej oferty


Powered by MasterApps