Co rok zamawiasz dla firmy kalendarze książkowe, które różnią się tylko okładką? Pora to zmienić! Tylko u nas znajdziesz nowość, która już podbija polski i europejski rynek. Mowa o kalendarzach książkowych, w których indywidualne nadruki umieszczamy na każdej części – okładce, wyklejkach i kartach wewnętrznych. Koniec z nudnymi i powtarzalnymi kalendarzami firmowymi. Pora na kreatywność, bo z nami nie ma rzeczy niemożliwych.

Książkowy kalendarz to element podstawowego wyposażenia osób wykonujących prace biurowe. Mimo rosnącej popularności planerów elektronicznych pozycja papierowych wersji jest niezachwiana. W końcu im nie rozładuje się bateria, prawda? Jeśli chcesz zamówić kalendarze firmowe w formie książki dla swojej firmy, koniecznie sprawdź naszą nowość. Tylko u nas znajdziesz jedyny taki produkt na polskim rynku – kalendarz książkowy w pełni personalizowany. Co konkretnie to oznacza? To ty decydujesz, jakie nadruki znajdą się nie tylko na okładce – jak jest w innych drukarniach. U nas indywidualne nadruki, np. logotyp firmy, hasło reklamowe, nietypowe kalendarium, umieścimy także na wyklejkach i stronach wewnętrznych! Dzięki temu Twój kalendarz będzie taki, jak chcesz od pierwszej do ostatniej strony.

Duży czy mały, gruby czy cienki? Zawsze z własnym nadrukiem!

Nowa kategoria kalendarzy książkowych obejmuje aż sześć produktów – w tym wersje ekologiczne. Każdy z nich możesz personalizować, dobierając typ okładki (twarda lub miękka) odpowiedni format (A5, B5 i A4), a także układ kalendarium (klasyczny lub uniwersalny). Grubość kalendarza zależy od wybranego układu. Chcesz zamówić cienki, a więc niedrogi firmowy kalendarz książkowy? Wybierz kalendarze książkowe o układzie tygodniowym. 106 stron w tym modelu to kalendaria tygodniowe, a 20 służy do notatek.

Grubsze są kalendarze książkowe tygodniowe z dodatkowym miejscem (2 strony) na notatki po każdym tygodniu. Jeśli stawiasz na pierwszym miejscu komfort użytkowania, wybierz firmowy kalendarz książkowy o układzie dziennym. Ma on aż 392 strony! Szukasz nietuzinkowego pomysłu na prezent? Mamy też innowacyjny kalendarz książkowy z uniwersalnym kalendarium w twardej lub miękkiej okładce. Czym się wyróżnia?

Innowacyjny kalendarz uniwersalny – dobry na lata

Szukasz rozwiązania, dzięki któremu ograniczy się produkcję śmieci? A może chcesz postawić na nowość, która ma szansę zrewolucjonizować rynek? W obu przypadkach sprawdzi się każda z wersji naszych uniwersalnych kalendarzy książkowych z logotypem firmy. Pierwszy człon ich nazwy dotyczy niecodziennego i możliwego do wykorzystania na wiele sposobów kalendarium. W klasycznych wersjach każda strona przeznaczona jest na jeden dzień konkretnego roku.

W naszym nowatorskim kalendarzu uniwersalnym to użytkownik, np. Ty, samodzielnie wpisuje datę tam, gdzie jest mu wygodnie. Na każdej stronie wydrukowane są nazwy dni tygodnia i Twój indywidualny nadruk, np. motywujące cytaty, logotyp czy hasła reklamowe. Dzięki temu samodzielnie możesz zaplanować, ile miejsca potrzebujesz na notatki konkretnego dnia. Jeśli będzie ich niewiele, książkowy kalendarz uniwersalny posłuży Ci nie przez rok, a znacznie dłużej...

Eko czy z uszlachetnieniem druku? Mamy wszystko!

W pełni konfigurowalne kalendarze książkowe z naszej oferty zadrukujemy Twoim indywidualnym projektem. Jeśli firma ma swojego grafika, wystarczy dołączyć gotowy projekt do zamówienia. W pozostałych przypadkach służymy pomocą. Nasi specjaliści przygotują profesjonalny projekt zadruku okładki, wyklejek (w modelach z twardą oprawą) oraz stron wewnętrznych. Wszystko to na bazie Twoich wytycznych i do Twojej akceptacji. Pamiętaj, Twój kalendarz książkowy będzie taki, jak chcesz – od pierwszej do ostatniej strony.

W galerii produktu znajdziesz przykładowy wygląd kalendarzy. W wersjach ECO (z miękką lub twardą okładką) nie stosujemy uszlachetnień druku, a zamówienie pakujemy w papier, kartony przy użyciu papierowej taśmy. W modelach standardowych możesz jednak zdecydować się na pokrycie okładki foliami drukarskimi matową, błyszczącą, soft-touch (w tym z wybiórczym lakierem UV na folii matowej i soft-touch). Modele w oprawie twardej możesz uzupełnić o gumkę zamykającą i miejsce na długopis. Luksusowego charakteru kalendarzowi książkowemu dodadzą też dekoracje z użyciem metody hot-stamping w kolorze złotym lub srebrnym. Pamiętaj, że każdy model firmowego kalendarza książkowego możemy zapakować w ozdobną kartonową kopertę z nadrukiem – w tym w wersji eko.

Chcesz zamówić książkowe kalendarze z indywidualnymi nadrukami na okładce, wyklejkach i kartach wewnętrznych? Skontaktuj się z nami lub przejdź do naszego sklepu on-line.