Przedstawiamy zupełną nowość na polskim rynku! Oto w pełni personalizowane firmowe notesy książkowe w wersji standardowej i ekologicznej. U nas to Ty decydujesz o tym, jak będą wyglądać nie tylko okładka, ale też wyklejki czy strony wewnętrzne tych notesów. Sprawdź, czym się wyróżniają i zamów dokładnie takie notesy, jakie chcesz - od pierwszej do ostatniej strony.

W 2022 i 2023 roku wprowadziliśmy do oferty dużą kategorię produktową - pudełka produktowe z nadrukami. Pojawiły się też ekologiczne wersje naszych bestsellerowych kalendarzy, notesów czy teczek firmowych. Nie spoczywamy na laurach i prezentujemy kolejną nowość - w pełni personalizowane książkowe notesy firmowe. To produkt innowacyjny, którego na próżno szukać w innych drukarniach. Dlaczego?

Od A do Z taki, jak chcesz

Notesy książkowe od Grupy FKD są w pełni personalizowane. Co to oznacza w praktyce? Indywidualny nadruk, np. z logotypem, grafiką w barwach firmowych, zdjęciami czy hasłami reklamowymi, pojawia się na okładce, kartkach notesu, a także jego wyklejce (w przypadku notesów o twardej okładce). To nowość w branży! Dlaczego? Zazwyczaj drukarnie oferują klientom notesy firmowe, w których nadruk firmowy pojawia się jedynie na okładce. W środku stosowane są przeważnie te same gotowe wkłady, np. w kratkę czy gładkie. Jeśli zamawiasz taki produkt co roku, użytkownicy mogą się szybko znudzić. Dodatkowo nie wykorzystujesz potencjału reklamowego, jaki dają strony notesu.

Z nami możesz na każdej stronie nadrukować to, co chcesz. Wykropkowania, kolorowa kratka, linie, logotyp? Proszę bardzo! Pamiętaj jednak, że strony wewnętrzne będą miały taki sam wygląd. Do tego wszystko w kolorach i fontach zgodnych z identyfikacją wizualną firmy. Jesteśmy jedynym sklepem internetowym, w którym możesz skalkulować i zamówić notesy tego typu. Nie masz gotowego projektu notesu, bo firma nie zatrudnia grafika? Mimo to chcesz zamówić spersonalizowany notes książkowy z logo firmy? Nic straconego - nasi specjaliści stworzą go na podstawie Twoich wskazówek. Notes będzie finalnie wyglądać dokładnie tak, jak Ty tego chcesz, a nie jak narzuci Ci inna drukarnia.

Dla każdego coś dobrego

Nasza nowa kategoria firmowych notesów książkowych obejmuje kilka produktów. Różnią się one między sobą:

  • typem okładek (twarda i miękka),

  • formatem (A5, B5 i A4),

  • zastosowanymi papierami (standardowe i ekologiczne),

  • objętością (50, 80 lub 100 kartek).

Wewnętrzne kartki notesów standardowych w twardej i miękkiej oprawie wytwarzane są z papieru offsetowego 90 g. Wnętrze notesów ekologicznych (z okładką twardą i miękką) wykonane jest natomiast z certyfikowanego, ekologicznego offsetu 90 g wytwarzanego z makulatury. W przypadku okładek stosujemy 2-milimetrową tekturę oklejaną papierem kredowym 150 g (oprawa twardą) lub karton GC1 295 g (oprawa miękką). W wersjach ekologicznych używamy natomiast na okładki certyfikowane, ekologiczne: papier offsetowy, kredę lub karton 300 g. W tym ostatnim przypadku do wyboru masz kartony ECO nie tylko makulaturowe, brązowe czy białe, ale też z dodatkiem fusów kawy, sieczki trawy czy miazgi jabłkowej. Na okładkach, wyklejkach i kartkach wnętrza notesu stosujemy najwyższej jakości druk pełnokolorowy we wszystkich odcieniach - również z palety kolorów Pantone. Dzięki temu z pewnością nasze realizacje będą spójne z identyfikacją graficzną Twojej marki.

Wyróżnij się

W Grupie FKD chcemy tworzyć produkty poligraficzne, które będą zarówno designerskie, jak i funkcjonalne. Dokładnie takie są więc nasze nowe książkowe notesy firmowe z indywidualnym nadrukiem. To sprawia, że zamiast trafić do kosza na śmieci czy na półkę, gdzie mogłyby się tylko kurzyć, są chętnie wykorzystywane w codziennej pracy. Co to oznacza dla Ciebie? Że Twoja firma będzie kojarzyć się pozytywnie, a notes będzie najlepszą reklamą firmy. Jeśli zależy Ci na uzyskaniu prestiżowego wyglądu notesu, wybierz opcję uszlachetnień druku (nie stosujemy ich w notesach ekologicznych). Możemy na Twoje życzenie pokryć okładkę notesu foliami drukarskimi - błyszczącą, matową, soft-touch lub matową z wybiórczym lakierem UV. Luksusowy efekt uzyskasz, wybierając dodatkowo zdobienie metodą hot-stamping w kolorze złotym lub srebrnym.

Na życzenie notes w twardej oprawie może być też zamykany gumką w kolorze dobranym do kolorystyki projektu okładki czy wnętrza notesu. Do wyboru masz także tasiemkę do oznaczania stron oraz gumkę na długopis. Jeśli planujesz wręczać notesy książkowe z logo firmy jako prezent dla klientów, kontrahentów czy pracowników, pamiętaj o odpowiednim ich opakowaniu. Wszystkie notesy reklamowe z logo firmy z naszej oferty możemy zapakować w woreczki foliowe lub - zdecydowanie bardziej eleganckie - kartonowe koperty. W tym drugim przypadku do wyboru masz opcję gładką lub zadrukowaną indywidualnym projektem nawiązującym do okładki notesu. Nie obawiaj się, że musisz zamówić duży nakład. W Grupie FKD zamówisz indywidualne książkowe notesy firmowe w nakładzie już od 100 sztuk!

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych nowych notesach książkowych? Skontaktuj się z nami! Podpowiemy, co wybrać, pomożemy z projektem i zamówieniem.