Czy w poligrafii wymyślono już wszystko? Zdecydowanie nie! W naszej drukarni stale poszukujemy innowacyjnych rozwiązań. Przykładem jest nasza nowość - trójwymiarowe kalendarze trójdzielne. Ich wypukłe główki zdobione są przez przestrzenne elementy kartonowe wycinane w dowolnym kształcie. To jedyny taki model w Polsce! Sprawdź, dlaczego ten model będzie hitem 2024 roku.

Jedyny taki w Polsce

Kalendarz trójdzielny z wypukłą główką 3D to model, który dostępny jest wyłącznie w naszej drukarni. Wprowadziliśmy go do oferty zarówno kalendarzy tradycyjnych, jak również ekologicznych. W praktyce oznacza to, że możesz dopasować jego wygląd do własnych preferencji, m.in. dotyczących uszlachetnień druku czy typu papierów. Każdy egzemplarz zachwyca swoimi nietuzinkowymi i przyciągającym wzrok trójwymiarowymi dekoracjami. Wystarczy odgiąć nacięte elementy, aby kalendarz zyskał przestrzenny wygląd. To jedyny tego typu kalendarz firmowy 3D na polskim rynku!

Trójwymiarowy i ekologiczny

Już dziś z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy przewidzieć, że kalendarz trójdzielny z wypukłą główką 3D ECO będzie hitem sprzedażowym 2024 roku. Dlaczego? Powstał on na bazie naszego bestsellerowego modelu trójdzielnego. Jest niezwykle funkcjonalny, ponieważ pozwala bez kartkowania sprawdzić datę z obecnego, poprzedniego i nadchodzącego miesiąca. Każda jego część może być zadrukowana według Twoich indywidualnych preferencji, np. grafikami reklamowymi, logotypem czy zdjęciami. To idealny prezent świąteczny czy gadżet firmowy dla pracowników, klientów i kontrahentów firm. Dodatkowo model ten trafia w potrzeby klientów szukających ekologicznych rozwiązań. W całości produkowany jest z papierów ekologicznych i z certyfikatami.

Główka o wymiarach 310 x 210 mm wytwarzana jest z kartonu makulaturowego o gramaturze ok. 200 g/m2. Do wyboru są jego wersje brązowa lub kremowa z domieszką miazgi z jabłek, fusów kawy lub rozdrobnionych włókien trawy. W tym elemencie kalendarza wycinane są dowolnie wskazane przez Ciebie kształty. Gdy się je odegnie, zyskuje się efekt trójwymiarowości i odsłania się barwną warstwę podkładową, która stanowi piękne kontrastujące tło. Kalendaria drukowane są w wersji standardowej lub personalizowanej na certyfikowanym, offsetowym papierze ekologicznym o gramaturze 90 g/m2. Gdy chcesz podarować kalendarz trójdzielny ECO 3D w prezencie, warto zamówić do niego pasującą kopertę. Powstaje ona również z kartonu certyfikowanego ECO brązowego lub kremowego z domieszkami. Możemy ją zadrukować tak, jak chcesz.

Klasyka w wersji 3D

Chcesz zamówić gadżet czy prezent firmowy o ciekawym wyglądzie, ale wolisz standardowe papiery i uszlachetnienia druku? Postaw na kalendarz trójdzielny z wypukłą główką 3D. Podobnie jak wersja ECO przyciąga wzrok trójwymiarowymi elementami kartonowymi. Główka kalendarza, i podkład, do którego przyczepione są kalendaria, mogą być dodatkowo ozdobione spersonalizowanym nadrukiem i uszlachetnieniami z folii poligraficznych. Do wyboru masz folie błyszczącą i matową – opcjonalnie z wybiórczym lakierem UV. Przesuwane okienko, którym oznacza się aktualny dzień tygodnia, dostępne jest w czterech kolorach do wyboru (czerwonym, zielonym, niebieskim lub czarnym).

Spójrz na naszą propozycję na zdjęciu – prawda, że motyle prezentują się rewelacyjnie? Pamiętaj jednak, że trójwymiarowe ozdoby na wypukłej główce kalendarza możemy wyciąć w dowolny kształt. Ogranicza Cię tylko własna wyobraźnia, bo służymy nie tylko drukiem, ale też wsparciem grafików. Każdy element, w tym kalendaria, możemy zaprojektować zgodnie z Twoją wizją i wydrukować tak, aby zachować wierność kolorów. Sama główka z kaszerowanego na tekturze falistej kartonu to powierzchnia reklamowa o formacie aż 310 x 210 mm! Dzięki elementom przestrzennym na jeszcze dłużej przyciąga wzrok. Chcesz wręczać kalendarz jako prezent lub wysyłać go pocztą? Zamów do kompletu koperty kartonowe o takim samym lub podobnym nadruku. Możemy na niej zamieścić też logo Twojej firmy i instrukcję tworzenia efektu 3D na główce kalendarza.

Chcesz wiedzieć więcej o tych dwóch nowościach? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub sprawdź nasz sklep internetowy.