W każdej branży - również poligraficznej - kto nie idzie do przodu, ten się cofa. W Grupie FKD doskonale to rozumiemy i stawiamy na ciągły rozwój! Tylko w drugiej połowie 2023 roku wprowadziliśmy do oferty aż 11 nowości oraz druk kolorem białym. A nie mówimy jeszcze koniec… Sprawdź, co będzie hitem sprzedażowym w 2024 roku i jakie produkty znajdziesz w Polsce tylko u nas.

Minione miesiące były dla naszej drukarni niezwykle pracowite. Dlaczego? Prowadząc produkcję, wprowadzaliśmy do oferty nowe produkty - w tym kolejne firmowe druki ekologiczne. Po długim okresie testów, aby uzyskać wyłącznie nienaganny efekt pełnego krycia, rozszerzyliśmy także zakres działalności o druk kolorem białym. Niektóre z naszych nowych propozycji od razu zyskały popularność wśród klientów. Nic dziwnego - to najczęściej produkty innowacyjne, których na próżno szukać w innych drukarniach. Jeśli chcesz zaskoczyć szefa, pracowników lub kontrahentów, wybierz w 2024 roku poniższe modele.

Biało na czarnym? Druk kolorem białym

W Grupie FKD drukujemy na maszynach offsetowych i cyfrowych we wszystkich kolorach, w tym z palety barw Pantone. W zeszłym roku postanowiliśmy zrobić kolejny krok i wprowadziliśmy do oferty także druk kolorem białym. Potocznie technologia ta nazywana bywa „białym drukiem”. Już teraz możesz więc u nas zrealizować naprawdę każdą kolorystyczną fantazję poligraficzną. Marzysz o ekologicznych teczkach, kalendarzach, notesach firmowych z białymi nadrukami na papierach brązowych typu Kraft? Nie ma sprawy! Chcesz stworzyć ekskluzywne i luksusowe produkty firmowe z białym nadrukiem na ciemnych, barwionych w masie ozdobnych papierach i kartonach? Zapraszamy! Sprawdź realizacje z drukiem kolorem białym w naszym portfolio - KLIK.

Tak, jak lubisz! Personalizowane kalendarze książkowe

Możemy powiedzieć to z pewnością - nie ma drugiego takiego produktu na polskim rynku. O czym mowa? Oczywiście o naszych innowacyjnych, w pełni personalizowanych kalendarzach książkowych z tzw. uniwersalnym kalendarium. To Ty decydujesz nie tylko o grubości kalendarza (od 118 do nawet 326 stron), typie jego okładki (miękka czy twarda) czy formacie (A5, B5, A4), ale też o wyglądzie okładki, wyklejki i stron wewnętrznych. Każdy możliwy do zadrukowania element kalendarza będzie wyglądać tak, jak sobie tego zażyczysz. Co więcej, kalendarze książkowe mają do wyboru dzienny, tygodniowy lub uniwersalny układ kalendarium. Ostatni z nich nie był do tej pory spotykany na polskim rynku. Czym się wyróżnia? Zamiast konkretnych dat umieszczamy w nim nazwy dni tygodnia. Użytkownik samodzielnie wpisuje konkretne daty i decyduje, ile miejsca przeznaczyć na notatki w danym dniu. Taki kalendarz może wystarczyć więc na dłużej niż rok czy dwa lata! Dowiedź się więcej - KLIK.

Wyjątkowe indywidualne notesy książkowe

Jeśli interesują Cię nowości, których na próżno szukać gdzie indziej, sprawdź nasze w pełni personalizowane firmowe notesy książkowe. Oferujemy je jako jedyni na polskim rynku! To Ty decydujesz o wyglądzie nie tylko okładki - jak u konkurencji - ale też wyklejek i stron wewnętrznych. Wybrany przez Ciebie nadruk, np. z logotypem, grafiką w barwach firmowych, zdjęciami czy hasłami reklamowymi, pojawia się na okładce, kartkach notesu, a także jego wyklejce (w notesach z twardą okładką). Strony wewnętrzne nie muszą być nudne, a więc gładkie, w linie czy kratkę. Z nami mogą pojawić się na nich wykropkowania, kolorowa kratka, hasło czy logotyp firmy. Do wyboru masz indywidualne notesy książkowe w wersji standardowej i ekologicznej. Interesujące? Sprawdź wpis blogowy - KLIK.

Z papieru z trawą, kawą lub jabłkami? ECOwydruki!

W naszej drukarni oferujemy różnego typu firmowe druki ekologiczne, m.in. kalendarze, notesy, teczki czy pudełka. Każdy z nich możemy wyprodukować z klasycznych papierów ekologicznych, np. makulaturowych. Do wyboru masz też od niedawna także nietuzinkowe papiery ekologiczne z dodatkami miazgi jabłkowej, trawy i fusów kawy. To dobry wybór dla firm, które stawiają na zmniejszenie wpływu swojej działalności na środowisko naturalne. Każdy typ tych papierów posiada odpowiednie certyfikaty ekologiczne pochodzenia, a także kompostowalności i biodegradowalności. Chcesz wiedzieć więcej o wydrukach firmowych na papierze z jabłkiem, kawą czy trawą? Czytaj nasz wpis blogowy - KLIK.

W trójwymiarze - kalendarze ścienne 3D

Nasz trójwymiarowy kalendarz trójdzielny to nowość, którą znajdziesz tylko u nas. Czym się wyróżnia? Jego wypukła główka, a więc kartonowa, górna część z otworem do powieszenia, ma wyjątkowy typ zdobienia. Dekorowana jest przez przestrzenne elementy kartonowe wycinane w dowolnym kształcie. Wystarczy je odgiąć, aby uzyskać efekt trójwymiarowy, czyli 3D! Model ten dostępny jest zarówno w wersjach tradycyjnych, jak i ekologicznych. Możesz więc nie tylko zdecydować o nadruku na główce i kalendarium, kształcie wypukłych elementów dekoracyjnych, ale też wybrać typ papieru i kartonu, z którego będzie wyprodukowany. Więcej o oryginalnych kalendarzach 3D piszemy na blogu - KLIK.

Cena nie do przebicia - ekonomiczne teczki firmowe

Ten model to dowód na to, że nowość może być tania, a nawet tańsza niż starsze modele. Ekonomiczna teczka ofertowa z indywidualnym nadrukiem pozytywnie zaskakuje ceną, ale też czasem realizacji, który wynosi maksymalnie do trzech dni roboczych. Produkt ten jest pełnowartościowy, elegancki i jakościowy, a jego zaskakująco niska cena wynika ze zmniejszenia szerokości skrzydełek bocznego (45 mm) i dolnego (27 mm). Są one wystarczające, aby skutecznie chronić dokumenty w formatach do A4. To idealny wybór dla małych i średnich firm, ponieważ można zamówić je od zaledwie 100 sztuk. Sprawdź szczegóły w naszym sklepie - KLIK.

 

Interesują Cię nasze nowości? A może chcesz porównać je z klasycznymi modelami? Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy podpowiedzą, co lepiej sprawdzi się w Twojej firmie.